Reklama

Zaskakujący finał studniówki w Ostrowie. Interweniować musiała policja!

Portal Ostrow24 poinformował o zaskakującym finale imprezy studniówkowej, która odbyła się w miniony weekend w jednej z restauracji na terenie powiatu ostrowskiego. Około 2 w nocy interweniować musiała policja, a wszystko to z powodu...papierosa elektronicznego.

Jedna z uczennic, bawiących się na balu maturalnym postanowiła zapalić papierosa elektronicznego. Zauważyła to nauczycielka i poprosiła nastolatkę, by go wyłączyła. Ta jednak odmówiła, więc nauczycielka skonfiskowała e-papierosa.

Decyzja nauczycielki rozwścieczyła uczennicę, która wpadła w szał i oskarżyła kobietę o kradzież. Ta starała się jej wytłumaczyć, że po imprezie odzyska swojego papierosa, ale bezskutecznie. 

Uczennica rzuciła się na nauczycielkę. Szokujący finał studniówki

Jak donosi portal Ostrow24, nastolatka rzuciła się na nauczycielkę i była na tyle agresywna, że na miejsce postanowiono wezwać policję - na sali pojawiły się dwa patrole policyjne!  

Reklama

Chwilę przed przyjazdem policji dziewczynę udało się jednak uspokoić, zainterweniowali także inni nauczyciele. Po krótkiej rozmowie policjanci zakończyli więc swoje działania. Zarówno uczennica jak i nauczycielka zapamiętają jednak tę imprezę na długo! 

Zobacz również: 

Apel matki w sprawie studniówek. "Na litość, niech ktoś powie temu stop" INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: studniówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy