Reklama

Znajdź niepasujący księżyc. W 5 sekund zrobią to tylko nieliczni

Proste testy na spostrzegawczość są świetną rozrywką dla naszego mózgu. Jak szybko jesteś w stanie odnaleźć ten jeden księżyc, który różni się od pozostałych? Czy 5 sekund to mało? Dużo? Sprawdź się w naszym teście na spostrzegawczość, a dowiesz się, czy tytuł mistrza będzie dzisiaj twój.

Testy na spostrzegawczość - sprawdź, czy wystarczy ci 5 sekund

Na obrazku znajduje się 66 księżyców. Wśród nich jest jeden, który różni się od pozostałych małym szczegółem. Twoim cele jest odnalezienie właśnie tego niepasującego elementu, a na wykonanie zadania masz zaledwie 5 sekund. Dla jednych to nic, inni potrzebują minimum 10 sekund, są też i tacy, którzy zrezygnowali z wykonania zadania, twierdząc, że się nie da. W której drużynie będzie ty? Czy masz na tyle sprawne oko, aby wyłapać ten jeden, różniący się od pozostałych księżyc? 

Jest kilka sposobów, aby się przekonać. Możesz zamknąć oczy na kilka sekund, otworzyć i popatrzeć całościowo na obrazek. Pierwszy powinien wyłonić się księżyc, którego szukasz. Innym sposobem, który często wykorzystywany jest podczas tego typu zabaw, to szybki "przejazd" od lewej strony do prawej każdego rzędu elementów. Jedni decydują się na skrupulatne przeglądanie wierszy i kolumn, a inni szybciej rozwiązują zadanie, wpatrując się w obrazek

Reklama

Przyjrzyj się uważnie i pamiętaj, że masz 5 sekund, aby zdobyć tytuł mistrza. 

Rozwiązanie 

Testy na spostrzegawczość to świetna zabawa i minitrening naszego mózgu. Jeśli nie udało ci się odnaleźć w wyznaczonym czasie poszukiwanego elementu, nie martw się. Tylko nieliczny robią to w 5 sekund. Większość osób potrzebuje więcej czasu, ale zapamiętaj również, że praktyka czyni mistrza, dlatego zapraszamy też do rozwiązania innych zagadek:

A teraz odpowiedź. Gdzie znajduje się poszukiwany księżyc? Zerknij w prawy dolny róg, a dokładnie drugi rząd od dołu, czwarty księżyc od prawej strony. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy