Reklama

„Zostawi go i zabierze kasę”. On ma 53 lata, ona 28. Z powodu różnicy wieku mierzą się z hejtem

28-letnia Dani i 53-letni Frank to para, która słynie z dzielenia się swoim życiem na TikToku, gdzie zgromadzili pokaźne grono obserwatorów. Niestety, pod ich nagraniami pojawiają się i negatywne komentarze użytkowników. Powód? Duża różnica wieku.

Pomimo różnicy wieku - zaiskrzyło! 28-letnia Dani i 53-letni Frank są razem od 2015 roku. Para jest bardzo popularna na TikToku, gdzie publikuje nagrania ze swojego życia prywatnego. 

Filmiki budzą spore zainteresowanie internautów. Niestety, wśród pozytywnych komentarzy pojawiają się i te negatywne. Ich głównym tematem jest duża różnica wieku między Dani a Frankiem.

Zobacz również: To imię niesie same dobre cechy. Oznacza kobietę czczoną i szanowaną

Reklama

On ma 53 lata, ona 28. Z powodu różnicy wieku mierzą się z hejtem w sieci

Para jest razem od prawie ośmiu lat, a w ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu. W nagranych filmikach Dani i Frank pokazują, jak wielkim uczuciem się darzą. Na profilu znajdziemy sporo nagrań, w których para w zabawny sposób prezentuje realia związku.

Obecnie ich poczynania w sieci obserwuje ponad 177 tys. użytkowników.  Na TikToku zaprezentowali również nagrania z ich ślubu.

Niestety, pod ich materiałami można znaleźć wiele nieprzychylnych komentarzy. Część internautów koncentruje się przede wszystkim na dzielącej ich różnicy wieku. W nagraniach para lubi zażartować z kierowanych w ich stronę uszczypliwych komentarzy. Podkreślają, że ich związek opiera się przede wszystkim na miłości.

"Ona kocha pieniądze. Jest zbyt leniwa, żeby zarobić własne", "To błąd. Zostawi go i zabierze kasę" - to tylko niektóre z negatywnych opinii, jakie można znaleźć pod filmikami.

Zobacz również: Śmieci w przymierzalniach to dopiero początek. Sprzedawca zdrada, co robią klienci

Dzieli ich 25 lat. Odpowiadają na hejt w sieci

W styczniu 2023 roku Dani opublikowała filmik, w którym zabrała głos na temat negatywnych komentarzy. Oczywiście nagranie jest utrzymane w zabawnym tonie.

Internauci postanowili pocieszyć kobietę. Część z nich zwróciła uwagę, że nie warto przejmować się negatywnymi komentarzami.

"Zawsze znajdą się chętni do krytykowania",

"Jesteście razem tak długo... Ludzie po prostu tego nie rozumieją",

"Ludzie zawsze będą zazdrościć. A wy przekazujecie dobrą energię!".

Zobacz również: Jest najdroższą artystką na świecie. Żyje i maluje w szpitalu psychiatrycznym

Para spodziewa się dziecka. Posypały się gratulacje

Jak widać, Frank i Dani zawsze mogą liczyć na swoich fanów. Wiele pozytywnych i ciepłych słów mogli znaleźć pod nagraniem, w którym mężczyzna dowiaduje się, że zostanie ojcem.

"Gratulacje! Reakcja Franka była niesamowita!",

"Jak słodko",

"To najsłodszy filmik, jaki kiedykolwiek widziałam",

"Czy wy widzicie głębię jego miłości do niej? W całym swoim życiu nie miałam faceta, który patrzyłby na mnie w taki sposób!",

"Najlepsze love story!",

"Gratulacje! Cieszę się z waszego szczęścia".

***

Chcesz się komuś zwierzyć, ale nie masz komu? Wygadaj się na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: różnica wieku w związku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy