Reklama

Reklama

Zoya Kukushkina: Dziewczynka najpiękniejsza na świecie

Zoya Kukushkina jest dziewczynką, o której można by nakręcić hollywoodzki film. „Z sierocińca na wybiegi” – tak w największym skrócie da się opisać jej historię.

Na świat przychodzi w 2011 roku, na Syberii, a dzień narodzin jest naznaczony największą dla dziecka tragedią - matka Zoji umiera przy porodzie.

Noworodek jest skazany na opiekę babci, nie wiadomo bowiem, kto jest ojcem dziecka i w jakiej części świata się znajduje. Tymczasem babcia nie radzi sobie z opieką nad maleństwem. Nie chodzi tu o zwykłe zabiegi pielęgnacyjne, które trzeba wykonać każdego dnia. Dziewczynka nie rozwija się jak inne dzieci. Jest trudniej, a w pewnym momencie na tyle trudno, że babcia postanawia oddać wnuczkę do sierocińca.

Reklama

Każdy wie, że większość dzieci, które trafiają do takich placówek, boryka się z problemami do końca swojego życia. Porzucenie przez opiekuna wydaje się być traumą, która ciągnie się przez całe życie. Zoya w placówce opiekuńczej spędza cztery lata.

W końcu do dziewczynki los się uśmiecha. Zostaje adoptowana przez rodzinę z Moskwy. Wszystko wydaje się zmierzać ku szczęśliwemu zakończeniu. Nie tym razem jednak - nowa rodzina nie radzi sobie z dzieckiem. Problemy z koncentracją i pamięcią sprawiają, że dorośli oddają Zoyę z powrotem do sierocińca. Po raz kolejny mała zostaje odrzucona.

Fundacja "Change One Life" chce pomóc. Nagrywa dziewczynkę a spot ogląda Tatiana Kukushkinkowa. Gdy po raz pierwszy widzi Zoyę nie decyduje się jednak na adopcję - sama ma już czwórkę dzieci, a wie, że mała ma problemy ze zdrowiem, bo jej układ nerwowy inaczej przetwarza informacje.

Być może powtórne oddanie do placówki Zoji poruszyło serce kobiety. Tym razem decyduje, że pomimo trudności biologicznych małej, zabierze dziecko do siebie. Ta decyzja okazuje się być brzemienna w skutki dla wszystkich.

Zoya rozkwita pod każdym względem, dobrze adaptuje się w nowym domu. Mało tego - znany fotograf Alexei Vasiliev, który współpracował z największymi modelkami na świecie, za zgodą opiekunów robi kilka zdjęć Zoji, które później wysyła do agencji. Vasiliev odkrył niejedną piękność, tak dzieje się i tym razem. 

Zoya Kukushkina zostaje obwołana odkryciem i najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Trafia na sesje zdjęciowe topowych marek, a jej kariera nabiera rozpędu.

Zobacz również:

Sezon grzewczy rozpoczęty. Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?  

Nietypowe zastosowania mikrofalówki 

Jesieniara. Na czym polega ten trend?

Zobacz wideo:Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje