Reklama

"Żywa Barbie" planuje kolejne operacje: "Uwielbiam prowokować"

Serena Smith to wokalistka disco i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już grubo ponad 19 tysięcy osób. To także internetowa "Barbie", która stara się wyglądać tak sztucznie, jak to tylko możliwe i nie szczędzi na to nawet funta. Mimo, że ma dopiero 23 lata i wzbudza ogromne zainteresowanie na ulicy, przekonuje, że jej przygoda z chirurgią plastyczną dopiero się zaczyna!

Serena Smith przeszła pierwsze operacje plastyczne, kiedy była jeszcze nastolatką. Najpierw postanowiła powiększyć biust, który według niej wyglądał marnie i zbyt zwyczajnie. Z rozmiaru 32A przeszła do 33D, ale jak się okazało, był to dopiero początek jej przygody z medycyną estetyczną. 

Następnym krokiem było dla "żywej Barbie" wypełnienie twarzy botoksem i mocne powiększenie ust, ale w planach ma brazylijski lifting pośladków i kolejne operacje piersi, bo obecne "zaczynają wyglądać zbyt naturalnie". Jak obliczyła, wydatki na te przyjemności przekroczą 50 000 funtów!

- Uwielbiam zwracać na siebie uwagę i uwielbiam patrzeć na reakcje ludzi, nie traktuję życia zbyt poważnie i uwielbiam ich prowokować. Uważam to za zabawne - powiedziała w wywiadzie dla "Daily Star" - Jeżdżę moim różowym Range Roverem z opuszczonymi szybami, machając do wszystkich mężczyzn - dodała. 

Reklama

Chce wyglądać tak sztucznie, jak to możliwe! "Żywa Barbie" planuje kolejne operacje

Serena jest przekonana, że brazylijski lifting pośladków przeniesie jej wygląd na „wyższy poziom”.

- Podobnie jak wiele osób na całym świecie, podczas pandemii przybrałam trochę na wadze i pomyślałam, że to idealna okazja, by zamiast wracać na siłownię, wyssać cały tłuszcz i przenieść go w pośladki i biodra - zdradziła, dodając, że chce także, by jej piersi były bardziej okrągłe i znacznie większe, tak by udało się jej uzyskać przesadny, sztuczny wygląd. Serena ma nadzieję, że do końca 2022 roku osiągnie wszystkie swoje cele operacyjne. 

- tłumaczy sztuczna blondynka. 

Chociaż Serena uwielbia swój ekstremalny wygląd, często pada ofiarą hejterów. Mimo to, wcale się nie przejmuje:

- puentuje. 

***
Zobacz również:


Liberty Poole pokazała gorące zdjęcia. Ale ciało!

Ashley James pochwaliła się metamorfozą!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: influencerka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy