Reklama

60-letnia Heather Locklear na czarno - białym zdjęciu. Fani są zachwyceni!

Heather Locklear, aktorka znana głównie z takich seriali jak "Dynastia" czy "Melrose Place" skończyła niedawno 60 lat! Ikona lat 90. i jedna z najpiękniejszych blondynek w show - biznesie wciąż zachwyca młodym wyglądem i zgrabną sylwetką. Teraz wrzuciła na Instagrama czarno-białe zdjęcie, a fani zasypali ją komplementami.

Samantha z "Dynastii" i Amanda z "Melrose Place" była w latach 90. ulubienicą widzów i marzeniem większości mężczyzn. Nic dziwnego, Heather Locklear to zdecydowanie jedna z największych ikon tamtych lat. Aktorka urodziła się w 1961 roku w Los Angeles, w zamożnej rodzinie z koneksjami, ale choć ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kalifornijskim, ostatecznie postanowiła zostać... modelką. 

Równolegle do kariery w modelingu, Heather próbowała jednak swoich sił w aktorstwie i już w latach 80. miała na koncie sporo ról telewizyjnych i filmowych. Prawdziwą popularność przyniosła jej rola Samanthy  w kultowym serialu "Dynastia", a chwilę później wcieliła się w rolę pięknej i niebezpiecznej Amandy w telewizyjnym hicie Aarona Spellinga "Melrose Place". 

Kariera Heather rozwijała się w imponującym tempie, głośno było także o jej romansach. Aktorka umawiała się z takimi sławami jak Tom Cruise czy Christopher Atkins, ale nie stroniła również od "niegrzecznych chłopców". 

Reklama

Jej wielką miłością był perkusista kapeli Mötley Crüe, Tommy Lee, za którego wyszła za mąż w 1986 roku, ale para rozwiodła się siedem lat później. Swoją wielką miłość, Richiego Samborę Heather poznała zaraz po rozwodzie i przez dwanaście lat para tworzyła szczęśliwe małżeństwo. W 2007 roku wzięli jednak rozwód, a dziś aktorka związana jest z chirurgiem plastycznym Marciem Manim. 

60-letnia Heather Locklear pokazała zdjęcie z planu. Fani nie mogą uwierzyć!

Zdaniem wielu fanów 60-letnia dziś Heather Locklear niewiele zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat i wciąż zachwyca wyglądem i perfekcyjną sylwetką. Choć od czasu do czasu, część z nich sugeruje, że aktorka powinna zrezygnować z medycyny estetycznej i pogodzić się z upływającym czasem, to jednak jej Instagram obfituje głównie w komplementy i zachwyty płynące pod jej adresem. Nie inaczej jest i teraz - Heather opublikowała właśnie nowe zdjęcie z planu "Kelly Clarkson show", a fani zasypują ją wyznaniami miłości. 

Uśmiechnięta, ubrana w kwiecistą sukienkę aktorka rzeczywiście wygląda młodo i promiennie:

- "Niesamowita", "Wyglądasz wspaniale", "Piękna jak zawsze", "Na zawsze pozostaniesz moją ukochaną aktorką" - to tylko niektóre z komplementów, którymi zasypano gwiazdę. Jak wam się podoba w takiej naturalnej odsłonie? 

***
Zobacz również:

Victoria Beckham w nowym wydaniu. Przesadziła z botoksem? 

Justyna Gradek rozjaśniła włosy. Ale zmiana! 

Magda Mołek w jesiennej stylizacji. To hit sezonu! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy