70-letnia gwiazda postawiła na kolor. Dorota Stalińska zachwyciła w różu

Dorota Stalińska, aktorka i polityczka, znana głównie z filmu "Człowiek z marmuru" i teatralnych ról pojawiła się w poniedziałek na filmowej premierze i zaskoczyła oryginalną stylizacją. 70-letnia gwiazda postawiła na mocny róż i zachwyciła!

Dorota Stalińska postawiła na róż
Dorota Stalińska postawiła na róż VIPHOTOEast News

Dorota Stalińska nie ograniczała się jedynie do aktorstwa. Wydała trzy tomiki wierszy, a jej zdjęcia pojawiły się, obok zdjęć Lecha Wałęsy i Jana Pawła II na okładce amerykańskiego tygodnika "Newsweek". We wrześniu 1984 roku tygodnik opublikował materiał o światowej popularności fitnessu - fotoreportaż z Polski przygotował Chris Niedenthal, a zdjęcie Doroty Stalińskiej skaczącej na skakance na tle warszawskiego blokowiska umieszczono na okładce.

W latach 1994–1998 Stalińska zasiadała w Radzie Miasta Milanówka, była też radną Sejmiku Samorządowego województwa Warszawskiego. W 2014 roku została radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego z ramienia PSL. W tym roku startowała do Sejmu z listy Trzeciej drogi, ale nie uzyskała mandatu.

Prywatnie Stalińska była żoną aktora Krzysztofa Kołbasiuka. Ma syna, Pawła (ur. 21 maja 1989 w Warszawie), z którym mieszka w Milanówku.

Dorota Stalińska dość rzadko pojawia się publicznie, ale tej jesieni nie narzeka na brak zajęć. Kilka tygodni temu pojawiła się na zorganizowanym przez przewodniczącego PO Donalda Tuska Marszu Miliona Serc, a pod koniec października uświetniła swoją obecnością premierę filmu "Chłopi". 6 listopada aktorka pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Uwierz w Mikolaja" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz i zachwyciła oryginalną stylizacją.

Dorota Stalińska zachwyciła różową stylizacją. Ale zestaw

Dorota Stalińska pojawiła się na premierze filmu i zachwyciła bardzo kobiecą stylizacją. 70-letnia aktorka zdecydowała się na różowy garnitur, do którego dobrała wysokie szpilki i małą kopertówkę w tym samym kolorze. Dopełnieniem stylizacji była kwiecista bluzka i delikatna biżuteria.

Dorota Stalińska w różowej stylizacji
Dorota Stalińska w różowej stylizacji VIPHOTOEast News
Dorota Stalińska wciąż zachwyca perfekcyjną sylwetką
Dorota Stalińska wciąż zachwyca perfekcyjną sylwetką VIPHOTOEast News

Zestaw ten doskonale podkreślił wciąż świetną figurę gwiazdy i jej imponującą formę. Wam też podoba się w tym wydaniu?

"Zbliżenia". Elżbieta Romanowska o programie "Nasz nowy dom", miłości, nienawiści i polityceINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas