Reklama

Ada Fijał wspomina wakacje. Pokazała zdjęcie w bikini!

Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Zima tuż za pasem, więc nikogo nie powinno dziwić to, że dnia na dzień robi się coraz chłodniej. Na instagramowym profilu Ady Fijał temperatura jest jednak znacznie wyższa. Aktorka podzieliła się niedawno ze swoimi followersami zdjęciem z wakacji, a gorąca fotka zachwyciła jej fanów!

Ada Fijał to popularna polska aktorka, znana m.in. z roli w "Barwach szczęścia", która aktywnie udziela się również na Instagramie. Jej profil w serwisie obserwuje już ponad 176 tysięcy osób. 

Gwiazda regularnie dzieli się z fanami tym, co u niej słychać, a niedawno opublikowała w sieci kolejny post. Tym razem postanowiła nieco zaszaleć i wrzucić do internetu fotkę w skąpym kostiumie kąpielowym. 

Ada Fijał dała tym samym do zrozumienia swoim fanom, że, chociaż wciąż przebywa w Warszawie, tęskni już za wakacjami i chętnie zmieniłaby otoczenie na nieco bardziej egzotyczne. 

Reklama

Ada Fijał już tęskni za wakacjami. Zdjęcie w kostiumie kąpielowym zachwyciło fanów!

Zdjęcie z gorących Malediw zachwyciło followersów.

"Przepiękna", "co za figura", "ale zgrabna" - komplementowali wygląd Ady Fijał w komentarzach pod zdjęciem jej fani i nic dziwnego. 

W końcu 45-letnia artystka ma naprawdę obłędną figurę!

Czytaj również:

Doda była u księdza. Oto, czego się dowiedziała!

Wszyscy śpiewali jego wielki hit. Co teraz robi James Blunt?

Dawid Podsiadło zapowiedział nową płytę.

Dlaczego nie warto jeść gruszki na pusty żołądek?

Zobacz także:


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy