Reklama

Reklama

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

Agata i Piotr Rubikowie świętują 14. rocznicę ślubu. Para postanowiła uczcić ten dzień, dzieląc się z internautami archiwalnymi zdjęciami z wesela. Mocno się zmienili!

Piotr Rubik i Anna Paskudzka poznali się podczas przygotowań do wyborów Miss Polonia w 2005 roku. Modelka brała udział w wydarzeniu, zaś kompozytor przygotowywał do niego oprawę muzyczną. W 2006 roku zostali parą, a dwa lata później wzięli ślub.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Agata i Piotr Rubikowie: życie prywatne

Wkrótce jednak para znalazła się na ustach wielu osób. Wszystko za sprawą dzielącej ich różnicy wieku. Piotr Rubik jest bowiem starszy od swojej żony o 19 lat.

Reklama

Małżonkowie na każdym kroku dowodzili, że nie przejmują się opinią publiczną, a dzieląca ich różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego znaczenia.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu

Agata i Piotr Rubikowie są dziś jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ponownie zrobiło się o nich głośno za sprawą programu Power Couple. To w nim jeszcze mocniej udowodnili jak bardzo wspierają się w każdej sytuacji. Od czasu udziału w reality show cieszą się jeszcze większą popularnością.

Małżeństwo wychowuje wspólnie dwie córki. Pierwszą z nich powitali na świecie w 2009 roku, zaś kolejną w 2013 roku. Kolejna ważna data widnieje w ich kalendarzu 21 czerwca. To właśnie tego dnia, w 2008 roku, stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku obchodzą 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się archiwalnymi zdjęciami.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Agata Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy