Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z baby shower! "Cud już jest z nami"

Agnieszka Kaczorowska-Pela wkrótce znowu zostanie mamą. W oczekiwaniu na córkę Gabrielę zorganizowała bajkową imprezę na jej cześć. Dziś możemy zobaczyć okolicznościową sesję zdjęciową, która zachwyciła fanów gwiazdy "Klanu".

Niektórzy wciąż kojarzą ją głównie z rolą Bożenki w "Klanie", ale Agnieszka Kaczorowska ma też wiele innych talentów. 28-latka jest tancerką, choreografką, prezenterką, osobowością telewizyjną i coraz popularniejszą influencerką.

W ostatnim czasie o Agnieszce Kaczorowskiej jest wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą kontrowersyjnego wpisu na Instagramie. Żona Macieja Peli poruszyła temat "mody na brzydotę", która ewidentnie nie wpasowuje się w jej estetykę.

Agnieszka Kaczorowska o "modzie na brzydotę"

- pytała Kaczorowska-Pela, czym naraziła się zwolenniczkom "ciałopozytywności".

Czy niedawno opublikowane fotografie z baby shower odwrócą uwagę od tej medialnej afery? Czas pokaże, ale fani wydają się zachwyceni. Aktorka serialowa zgromadziła na Instagramie już ponad 400 tysięcy obserwatorów i właśnie podzieliła się z nimi efektami niezwykłej sesji zdjęciowej.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela dwa tygodnie po imprezie upubliczniła piękne kadry. Pozuje do nich w zaawansowanej ciąży, bo wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Wiemy już, że córka otrzyma imię Gabriela.

Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej

(przesuń zdjęcie, aby zobaczyć kolejne kadry z sesji)

- relacjonuje.

-  dodaje wyraźnie wzruszona.

Na zdjęciach możemy podziwiać młodą mamę, jej męża i fantazyjnie udekorowane stoły.

"Pięknie" – skomentowała Klaudia Halejcio, która sama niedawno urodziła córkę. "Co za klimat", "wyglądasz przepięknie", "szczęśliwego rozwiązania" – piszą zachwyceni fani. Nie obyło się jednak bez drobnych uszczypliwości. "Dobrze, że tak pięknie, a nie brzydko" – podsumowała jedna z obserwatorek, wyraźnie nawiązując do kontrowersyjnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej.

Zobacz także:

Klaudia Halejcio pokazała ciało po porodzie. Nie ukrywa niczego!

Maffashion pokazała ciało bez retuszu po porodzie!

Katarzyna Tusk już nie ukrywa brzuszka. Potwierdziła ciążę!

***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje