Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny. "29? Wyglądasz na 19!"

Agnieszka Kaczorowska-Pela, która wkrótce po raz drugi zostanie mamą, podzieliła się z fanami ważnym przesłaniem. Okazją ku temu są jej urodziny. Ciężarna gwiazda pokazała rodzinne zdjęcie.

Agnieszka Kaczorowska zyskała popularność dzięki roli Bożenki w kultowej już telenoweli "Klan". Ma jednak więcej talentów, bo swego czasu odnosiła duże sukcesy w tańcu. Dziś jest również choreografką, prezenterką i osobowością telewizyjną. A także coraz popularniejszą influencerką.

Jej profil na Instagramie obserwuje już 400 tysięcy osób, ale to nie oznacza, że zawsze zgadzają się ze swoją idolką. Całkiem niedawno Agnieszka Kaczorowska-Pela poruszyła temat "mody na brzydotę", czym wywołała ogromne kontrowersje.

Afera z Agnieszką Kaczorowską

- pytała, czym naraziła się wielu komentatorom.

Reklama

Urodziny Agnieszki Kaczorowskiej

Kurz po aferze zdążył już jednak opaść i dziś celebrytka promuje bardziej pozytywny przekaz. Ma ku temu powody. Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje swoje 29. urodziny z mężem, córeczką i "aniołkiem", który wkrótce przyjdzie na świat.

- napisała w tym szczególnym dla siebie dniu, pozując do zdjęcia z uśmiechniętą rodziną.

"29? Wyglądasz na 19", "Sto lat, szczęśliwego rozwiązania", "Celebrować w takim towarzystwie to skarb" – komentują jej obserwatorzy.

Zobacz także:

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z baby shower

Burza w sieci po zdjęciu Mai Hyży z córeczką w bikini

Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje