Agnieszka Włodarczyk chwali swojego partnera za opiekę nad dzieckiem

Agnieszka Włodarczyk oprócz bycia aktorką jest także mamą i partnerką. Tworzy obecnie szczęśliwy związek z triathlonistą, Robertem Karasiem. Gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem, publikując zdjęcia na Instagramie. Jej ostatni wpis wywołał szczególny zachwyt.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą szczęśliwy związek
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą szczęśliwy związekArtur ZawadzkiEast News

Agnieszka Włodarczyk miała w swoim życiu kilku partnerów. Tworzyła kilkuletni związek m.in. z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Wydaje się jednak, że dopiero u boku Roberta Karasia znalazła prawdziwe szczęście. W lipcu urodziła ich wspólnego synka, Milana.

Włodarczyk i Karaś. Zdjęcie dziecka

Teraz aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ona śpi, a dzieckiem zajmuje się jej partner. Włodarczyk opatrzyła go takim opisem: "Kocham poranki, kiedy Tatuś przejmuje bobasa, a mama może dalej pospać". 

Włodarczyk i Karaś. Aktorka chwali partnera

Uroczym wpisem zachwycało się wielu internautów. Fani zarówno zwracali uwagę na piękne oczy synka Włodarczyk i Karasia, jak i dzielili się swoim doświadczeniami związanymi z podziałem obowiązków rodzicielskich.

A tatuś szczęśliwy, że mamusia może pospać, tatuś ma Milanka tylko dla siebie
Te oczy ma cudne
O tak też to uwielbiam, kiedy rano jest tatuś, wtedy mamusia ma leniwy poranek

Włodarczyk i Karaś. Kim są?

Agnieszka Włodarczyk jest znaną polską aktorką. Swoją karierę zaczynała w musicalu "Metro". Potem zasłynęła rolą w filmie "Sara". Przez długi czas grała także w różnych serialach, np. "13 posterunku", "Plebanii" czy "Pierwszej miłości". 

Z kolei Robert Karaś to polski triathlonista z wieloma sukcesami na swoim koncie. Jest mistrzem i rekordzistą świata w Ultra Triathlonie oraz rekordzistą Polski na dystansie Ironmana.

Czytaj więcej:

Agnieszka Włodarczyk zdobyła się na szczere wyznanie!

„Zdrowie na widelcu”: Sery pleśniowe. Nie wszyscy mogą je jeśćPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas