Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się odważnym zdjęciem. „Myślałam, że to Chodakowska”

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się odważnym zdjęciem, wykonanym na plaży w Dubaju. Półtora roku po narodzinach syna aktorka zapozowała w skąpym bikini, prezentując idealną figurę. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Porównują gwiazdę do Ewy Chodakowskiej.

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, której szeroką rozpoznawalność przyniosła rola w "13 posterunku" i filmie "Sara". Już za kilkanaście dni aktorka skończy 42 lata, w co aż trudno uwierzyć, patrząc na jej fantastyczne kształty. Gwiazda pochwaliła się właśnie zdjęciem z Dubaju, od którego aż robi się gorąco.

Zobacz również: Musical z przebojami Britney Spears od czerwca na Broadwayu!

Agnieszka Włodarczyk pokazała odważne zdjęcie. Internauci są pod wrażeniem

Obecnie Agnieszka Włodarczyk poświęca się roli mamy. Półtora roku temu aktorka i jej partner, Robert Karaś, powitali na świecie swojego pierwszego syna, Milana. Od tamtej pory gwiazda chętnie dzieli się z internautami szczegółami swojego życia prywatnego.

Reklama

Niedawno aktorka wybrała się do Dubaju, zamieszczając w sieci relację z wyjazdu. Uwagę fanów gwiazdy zwróciło zdjęcie z plaży, na którym Agnieszka Włodarczyk pozuje z nagimi pośladkami. Naga pupa wywołała niemały zachwyt.

Zobacz również: Tina Louise kusi fanów w seksownej bieliźnie. Ale fotki!

Agnieszka Włodarczyk jak Ewa Chodakowska? Fani nie mają wątpliwości

Pod zdjęciem aktorki zaroiło się od komentarzy. Internauci nie mogli wyjść z podziwu.

"Od razu się "Sara" przypomina", "Myślałam, że to Chodakowska", "Idealna figura", "Wow! Pani podobno nie lubi ćwiczyć, a sylwetka wygląda świetnie", "Czyli jednak jest pani kobietą, nie tylko matką" - komplementowali fani.

Zobacz również: Karolina Pisarek zapozowała w złotym komplecie. W komentarzach słowa krytyki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy