Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak nie szczędziła na nagrobek pieniędzy!

W miejscu dotychczasowego grobu Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach powstanie mauzoleum. Rodzice i żona Piotra - Agnieszka Woźniak-Starak - projekt i wykonanie zlecili zespołowi specjalistów z Włoch. Kwota za taką usługę może zwalać z nóg.

Agnieszka Woźniak-Starak: to dla niej ważne

 Agnieszka Woźniak-Starak nie szczędzi pieniędzy na ważne dla niej sprawy. Tak było i tym razem.

Na cmentarnej kwaterze zmarłego producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak w połowie maja rozpoczęły się duże prace budowlane. Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin Piotra, rodzina postanowiła zmienić jego skromny grób w miejsce bardziej okazałe.    

Fundamenty dużego grobowca, nawiązującego w swojej stylistyce do starych mauzoleów, pojawiły się już w miejscu, gdzie do tej pory znajdował się prosty głaz z imieniem i nazwiskiem zmarłego.    

Za realizację nowego nagrobka odpowiadają specjaliści z Włoch, których zatrudniła Agnieszka Woźniak-Starak. To dla niej niezwykle ważne, by jej mąż miał piękne miejsce pochówku. 

Reklama

Z Włoch także pochodzi budulec, z którego powstanie nowe miejsce pamięci.   

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w nocy z 18 na 19 sierpnia 2019 roku na terenie jeziora Kisajno. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie uderzenie głową o śrubę napędową łodzi.   

Początkowo prochy zmarłego producenta spoczęły na prywatnej posesji jego rodziny na Mazurach. Nie jest to jednak zgodne z polskich prawem, co zostało później dowiedzione przed sądem. 

Prawdopodobnie niedługo potem prochy Piotra zostały przeniesione na warszawski Cmentarz Powązkowski.

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała sylwetkę! Ćwiczy w pocie czoła

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak?! Co za wnętrza! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy