Alysha Nett zachwyca figurą w bikini

Alysha Nett, modelka, fotografka i gwiazda Instagrama przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku, gdzie całymi dniami odpoczywa, pozuje na plaży i prezentuje swoją perfekcyjną sylwetkę, odzianą zaledwie w kuse bikini. Widać, że te pełne luzu wakacje mają dobry wpływ na Alyshę, która wciąż walczy z depresją.

Alysha Nett wróciła na Instagrama po dłuższej przerwie i znów zachwyca!
Alysha Nett wróciła na Instagrama po dłuższej przerwie i znów zachwyca! Instagram

Alysha Nett to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych, wytatuowanych modelek i influencerek na świecie. Atrakcyjna blondynka zgromadziła na Instagramie 432 tysiące obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się kulisami swojego życia.

Alysha Nett sprawdza się również jako fotografka, od czasu do czasu pojawia się w telewizji, gdzie przeprowadza wywiady z muzykami i jest twarzą kilku marek modowych. Alysha jest również szczęśliwie zakochana i od wielu lat jest w udanym związku z muzykiem kapeli Pierce the Veil, Mikem Fuentesem. Ostatni rok był jednak dla niej wyjątkowo ciężki.

Alysha zniknęła nagle z sieci i zaniepokojeni fani nie wiedzieli, co się z nią dzieje. Gdy wróciła, szczerze wyjawiła, że przez cały ten czas walczyła z depresją, była pod opieką lekarzy i psychoterapeutów. Jej wyznanie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów, którzy docenili jej szczerość i fakt, że głośno mówi o chorobie, będącej wciąż tabu. Dziś Alysha czuje się już zdecydowanie lepiej, wróciła do pracy zarówno przed, jak i za obiektywem aparatu, a teraz wypoczywa w Meksyku.

Alysha Nett kusi fanów w bikini. Ale ciało!

Kilka dni temu na Instagramie Alyshy pojawiło się zdjęcie w kusymi, zielonym bikini. Piękna Kalifornijka pozuje na plaży, w mocno wyciętym stroju, prezentując swoją perfekcyjną sylwetkę i mnóstwo tatuaży.

Jak można się domyślić, fani zasypali influencerkę komplementami, zachwycając się jej formą i tatuażami. Niektórzy pisali wręcz, że cała jest jednym wielkim dziełem sztuki. Jak podoba wam się w takim wydaniu? Faktycznie robi wrażenie?

"Love Island #NEWS", odc. 6POLSAT GO

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas