Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystosowała apel do fanów

Aktualizacja

Aneta Czajkowska to uczestniczka szóstej, ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", której finał mogliśmy obejrzeć wczoraj. Eksperci "sparowali ją" z Robertem Żuchowskim, spokojnym właścicielem serwisu komputerowego ze Strzelna i para od pierwszej chwili przypadła sobie do gustu. Czy wciąż są razem?

Aneta i Robert to ulubiona para widzów show "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Aneta i Robert to ulubiona para widzów show "Ślub od pierwszego wejrzenia"Facebook

Z komentarzy fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" można wywnioskować, że Aneta i Robert to ich ulubieni uczestnicy tej edycji show, za których mocno trzymają kciuki. Pozostałe dwie pary, Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł nie budzą już aż tyle pozytywnych emocji i, jak wynika z wczorajszego finału, rozstały się już latem.

Czy Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są razem? Jest apel uczestniczki!

W finałowym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", nagrywanym w maju tego roku, para wciąż zachowywała się jak dwójka zakochanych nastolatków. Oboje nie tylko zdecydowali się na pozostanie w małżeństwie i dalszą pracę nad relacją, ale Robert poszedł nawet o krok dalej i... oświadczył się Anecie. Uczestnik show stwierdził, że skoro nie było mu dane zrobić tego wcześniej, to postara się teraz zorganizować żonie zaręczyny z prawdziwego zdarzenia.

Aneta przyjęła pierścionek, ale była tak zszokowana i zmieszana, że aż nie była w stanie wydobyć z siebie słowa - wieczorem jednak postanowiła nagrać dla fanów krótkie insta story:

- Cześć kochani. Ja tu tak tylko na chwileczkę, na sekundkę, ażeby podziękować wszystkim, którzy z nami byli przez ten cały szósty sezon. Podziękować bardzo i życzyć miłej nocki, nie czekajcie na żadne komentarze, sprostowania i inne opowieści, bo dzisiaj jest już późno - głupot po nocy pleść nie będę, a usłyszymy się w najbliższych dniach. Trzymajcie się - powiedziała!

Aneta poprosiła fanów programu o cierpliwość
Aneta poprosiła fanów programu o cierpliwość Instagram

Jak wynika z najnowszego insta story Anety, uczestniczka show nie wytrzymała i już w kilka godzin po tym apelu podzieliła się z fanami wspólną fotką z Robertem! Wszystko wskazuje na to, że małżonkowie wciąż są razem i połączyło ich prawdziwe uczucie. Trzymaliście za nich kciuki?

Aneta i Robert z szóstej edycji show wciąż są razem!
Aneta i Robert z szóstej edycji show wciąż są razem! Instagram
Dariusz Czyż: Szopki są jak piosenki o miłościINTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas