Anna Dereszowska szczerze o trzeciej ciąży

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami. Jak się czuje aktorka?

Anna Dereszowska jest w trzeciej ciąży
Anna Dereszowska jest w trzeciej ciążyGałązkaAKPA

Anna Dereszowska jest w ciąży. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka jest już mamą Leny oraz Maksymiliana. Jak na wieść o ciąży zareagowała rodzina?

Anna Dereszowska jest w ciąży

W wywiadzie dla serwisu dzieńdobry.tvn.pl aktorka opowiedziała o tym, jak czuje się podczas ciąży. Wspomniała także o planach zawodowych:

Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii "Tajemnicy zawodowej". Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy.
Anna Dereszowska

Partnerem Anny Dereszowskiej jest Daniel Duniak. Wychowują wspólnie córkę aktorki z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Wspólnie mają syna.

Aktorka przyznała, że jej starsze dzieci cieszą się z powodu powiększenia rodziny. Przyznaje jednak, że jest to dla nich trudny czas pełen stresu. 

Ponadto aktorka w rozmowie z serwisem stwierdziła, że przyjście na świat trzeciego dziecka dużo zmieni, dlatego też zaznacza, jak ważne jest przywiązywanie wagi do tego jak starsze dzieci się z tym czują i czy rozumieją całą sytuację. Czytaj więcej:

Zobacz także:

Lanberry: Uwielbiam tworzyć melodie, od których nie możemy się uwolnićNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas