Reklama

Reklama

Anna Dereszowska szczerze o trzeciej ciąży

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Niedawno podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami. Jak się czuje aktorka?

Anna Dereszowska jest w ciąży. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka jest już mamą Leny oraz Maksymiliana. Jak na wieść o ciąży zareagowała rodzina?

Anna Dereszowska jest w ciąży

W wywiadzie dla serwisu dzieńdobry.tvn.pl aktorka opowiedziała o tym, jak czuje się podczas ciąży. Wspomniała także o planach zawodowych:


Partnerem Anny Dereszowskiej jest Daniel Duniak. Wychowują wspólnie córkę aktorki z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Wspólnie mają syna.

Aktorka przyznała, że jej starsze dzieci cieszą się z powodu powiększenia rodziny. Przyznaje jednak, że jest to dla nich trudny czas pełen stresu. 

Reklama

Ponadto aktorka w rozmowie z serwisem stwierdziła, że przyjście na świat trzeciego dziecka dużo zmieni, dlatego też zaznacza, jak ważne jest przywiązywanie wagi do tego jak starsze dzieci się z tym czują i czy rozumieją całą sytuację. Czytaj więcej:

Tomasz Kammel wyjaśnił zmianę nazwiska. Już wszystko jasne!

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Przeszła wielką metamorfozę

Agnieszka Woźniak-Starak kwitnie. Co za stylizacje!

Nie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego!  

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy