Reklama

Anna Skura szuka asystentki. Ma duże wymagania!

Anna Skura, znana też jako What Anna Wears, zaskoczyła fanów nietypowym ogłoszeniem. Na stronie jej marki WhatAnnaWears widoczne jest ogłoszenie o pracę. Jej zespół się rozwija, więc blogerka poszukuje osobistej asystentki, jednak wymagania, które powinna spełniać potencjalna kandydatka na to stanowisko, naprawdę robią wrażenie!

Kim jest Anna Skura?

Anna Skura jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce, znaną też jako WhatAnnaWears i właścicielką marki Nusa Store. 

Prowadzi zdrowy styl życia, podróżuje i regularnie ćwiczy. Bierze udział w maratonach, surfuje, trenuje pole dance i chodzi po górach. 

Była uczestniczką programu TVN "Agent - Gwiazdy", co przyniosło jej jeszcze większą rozpoznawalność. Na Instagramie jej profil obserwuje już ponad 400 tysięcy osób. 

Anna Skura szuka osobistej asystentki

Anna Skura na swojej stronie internetowej whatannawears.com szuka osobistej asystentki, która dołączy do jej zespołu. 

Reklama

Ogłoszenie o pracę może kusić, jednak wymagania, które znana celebrytka stawia przed kandydatkami, wydają się naprawdę trudne do spełnienia. 

Nic dziwnego, że jej ogłoszenie wywołało prawdziwą burzę w internecie.

Kto może zostać osobistą asystentką Anny Skury?

Anna Skura, oprócz oczywistych wymagań na stanowisko osobistej asystentki, takich jak znajomość marki, języka angielskiego, podstawowych programów czy social mediów oraz samodyscypliny, czy umiejętności dobrego zarządzania czasem, od kandydatki oczekuje również m.in. dobrej energii.

Ponadto Anna Skura chciałaby, aby to asystentka czegoś ją nauczyła i była równie zaangażowana jak Andrea w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". 

Lista wymagań jest naprawdę imponująca, a wszystkie znaleźć można na oficjalnej stronie What Anna Wears. Blogerka gwarantuje jednak, że kandydatka, która spełni jej oczekiwania, może liczyć m.in. na dobre i stałe wynagrodzenie, płatne wakacje. 

Myślicie, że sporo osób skusi się, aby aplikować na stanowisko osobistej asystentki Anny Skury? 

Czytaj również: 

Znany wokalista i jego mąż zostali rodzicami

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców 

Marianna Schreiber: Kim naprawdę jest żona ministra?

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Skura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy