Antek Królikowski i Joanna Opozda kończą swoje małżeństwo! To pewne

Związek, a następnie ślub i... rozstanie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy to pasmo zaskoczeń dla ich fanów. Po burzliwym odejściu aktora od żony, która dopiero co urodziła ich syna, przyszedł czas na rozwód. Okazało się, że do sądu wpłynął pozew rozwodowy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski złożyli papiery rozwodowe do sądu? Wszystko na to wskazuje
Joanna Opozda i Antek Królikowski złożyli papiery rozwodowe do sądu? Wszystko na to wskazuje AKPAAKPA

Antoni Królikowski i Joanna Opozda kończą swoje małżeństwo. A jednak rozwód!

Joanna Opozda i Antek Królikowski najpierw zaskoczyli media i fanów tym, że są razem, a niedługo potem szybką decyzją o ślubie. 7 sierpnia 2021 roku para stanęła na ślubnym kobiercu i internet aż huczał od plotek o nieszczęśliwych minach małżonków.

Okres ciąży i ogłoszenie radosnej nowiny upłynął Joannie Opoździe w niezwykle nerwowej atmosferze, a wszystko przez jej ojca i ogromny konflikt, jaki toczy się w rodzinie Opozdrów.

Wówczas można było odnieść wrażenie, że Antek Królikowski bardzo wspiera żonę i walczy o jej szczęście. Jednak ku zaskoczeniu wielu ich związek rozpadł się zanim mały Vincent przyszedł na świat, a Joanna Opozda została samodzielną mamą.

W tle całej przykrej sytuacji pojawiły się doniesienia o zdradzie aktora, kiedy jego żona była w ciąży i przechodziła naprawdę trudne chwile. To wstrząsnęło opinią publiczną i nawet dawni znajomi nie szczędzili Antoniemu Królikowskiego gorzkich słów krytyki odnośnie jego postępowania.

"Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała" - wyznali informatorzy "Pudelka".

Nowy rozdział w życiu Joanny Opozdy. Odetchnie z ulgą po rozwodzie?

Sama Joanna Opozda stara się nie komentować tych słów, skupia się na opiece nad maleńkim synem i układa sobie życie na nowo. Właśnie okazuje się, że nadchodzi nowy etap w jej życiu, bo do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęły papiery rozwodowe.

"Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok... Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe" - donosi tabloid "Super Express".

Czy zakończenie tego burzliwego związku przyniesie aktorce ulgę? Wiele na to wskazuje, bo sama jest w trakcie wykańczania nowego mieszkania, które stanie się nowym i spokojnym domem dla niej i Vincenta.

***

Zobacz również:

Ukraińska akcja sprzątania. Tak dziękują za pomocAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas