Reklama

Antek Królikowski potwierdza zaręczyny! Joanna Opozda nadal milczy!

Antek Królikowski i Joanna Opozda bardzo chronią swoją prywatność, zwłaszcza teraz, gdy okazuje się, że planują ślub. Oboje długo milczeli na ten temat, aż w końcu aktor sam ze sceny nie potwierdził prawdy o zbliżającym się weselu! Zrobił to w spektakularny sposób.

Antek Królikowski potwierdził ślub z Joanną Opozdą

 Antek Królikowski do tej pory nie był zbyt stały w uczuciach. Spotykał się z wieloma pięknymi kobietami z muzycznej i filmowej branży, aż spotkał Joannę Opozdę. 

To w niej zakochał się po uszy i chociaż para ma w swojej historii przerwę w związku, to postanowili dać sobie drugą szansę, która zaowocowała decyzją o zawarciu związku małżeńskiego! 

Informacja początkowo była niepotwierdzona, Antek i Joasia uparcie milczeli na temat swojej przyszłości. 

W końcu sekret Królikowskiego i Opozdy zdradził makijażysta, który wyjawił, że został poproszony o wykonanie makijażu ślubnego przez Asię Opozdę. 

Teraz Antek Królikowski nie miał wyboru i sam przerwał milczenie. Potwierdził on krążące od pewnego czasu plotki, w bardzo romantyczny sposób. 

Podczas festiwalu ku czci jego zmarłego ojca, Pawła Królikowskiego, powiedział on w pewnym momencie ze sceny: 

Reklama

Trzeba przyznać, że aktor wybrał jednocześnie romantyczny, a zarazem zabawny sposób ogłoszenia radosnej nowiny! Z pewnością przypadł on do gustu jego ukochanej, Joannie. 

Zastanawiające jest jednak, dlaczego to piękna aktorka milczy na ten temat. Jedynie zdradziła niechcący zdjęciem i nagraniami, że obchodziła już wieczór panieński. Jaki jest tego powód? 

Może przyszła panna młoda chce zachować jak najwięcej takich chwil tylko dla siebie? O tym jednak wie tylko ona! 

***
Zobacz również: 

Makijażysta Joanny Opozdy właśnie potwierdził ślub! Na jaw wyszły nowe szczegóły  

Joanna Opozda pozuje na plaży! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy