Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!

Victoria Beckham, wokalistka zespołu Spice Girls i projektantka mody, jest od 22 lat żoną piłkarza, Davida Beckhama. Choć para napotkała w swoim związku na przeszkody, to generalnie uchodzą za dobre małżeństwo i imponują stażem. Wszystko wskazuje jednak na to, że przyjdzie im walczyć z kryzysem!

Victoria Beckham znów martwi się o swoje małżeństwo
Victoria Beckham znów martwi się o swoje małżeństwoWPA PoolGetty Images

Victoria Adams i David Beckham poznali się w 1997 roku. Ona była wtedy gwiazdą girlsbandu Spice Girls, on jednym z najpopularniejszych piłkarzy świata. David pierwszy zwrócił uwagę na Posh Spice i postanowił zaaranżować spotkanie po jednym z meczów w Londynie. Szybko się w sobie zakochali i już w dwa lata po pierwszej randce, w 1997 roku, stanęli na ślubnym kobiercu. Na świecie był już wtedy ich pierwszy syn, Brooklyn, który, ubrany w maleńki garnitur, skradł rodzicom całe show.

David Beckham dopuścił się zdrady: "Miałem problemy w drużynie"

- Nie ukrywałem zdrady przed opinią publiczną, a tym bardziej przed Victorią. Mieliśmy okres w naszym życiu, że trudno nam się było porozumieć, ja dodatkowo miałem problemy w drużynie i wtedy stało się, jak się stało. Na szczęście Victoria okazała się wyrozumiałą osobą i wybaczyła mi mój występek. Nigdy w życiu nie dopuszczę się wobec Victorii zdrady. Zbyt wiele nas teraz łączy i kocham ją nad życie. Drugi raz już nie popełnimy tych samych błędów - tłumaczył Beckham.

W kolejnych latach wielokrotnie plotkowano o domniemanych zdradach piłkarza i kryzysach w małżeństwie z Victorią. Para jednak uparcie milczała lub dementowała plotki, a rodzina Beckhamów wciąż się powiększała. Dziś David i Victoria mają czwórkę dzieci: synów Brooklyna (22lata), Romeo (19 lat), Cruza (16 lat) i córkę Harper (10 lat). 

Kryzys w małżeństwie Beckhamów! Victoria boi się zdrady

Lata względnego spokoju nie uciszyły niepokojów Victorii i dziś znów głośno jest o jej obawach. David Beckham przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędza czas ze swoim przyjacielem, Dave’em Gardnerem. Gardner, agent sportowy jest byłym partnerem Liv Tyler i znany jest z tego, że umie korzystać z życia i cieszy się statusem spragnionego wrażeń singla. Panowie często wychodzą razem na miasto, fotoreporterzy przyłapali ich już także na meczu koszykówki i w restauracji. Ich coraz częstsze, wspólne wypady zaczęły denerwować Victorię, która obawia się, że mąż znów zacznie imprezować.

- Vic czuła się o wiele bardziej komfortowo z ich przyjaźnią, gdy wiedziała, że Dave ma partnerkę i kilkoro dzieci w domu. Ale teraz jest wolnym mężczyzną i bez wątpienia wróci do życia w klubach, otoczony pięknymi kobietami. Co oznacza, że najprawdopodobniej tak samo będzie z Davidem

- czytamy na portalu "Jastrząb Post"

Victoria Beckham boi się o swoje małżeństwo. Ma powody do niepokoju?
Victoria Beckham boi się o swoje małżeństwo. Ma powody do niepokoju?Daniel Leal-Olivas / AFPEast News
David Beckham z przyjacielem Dave'm Gardnerem
David Beckham z przyjacielem Dave'm Gardnerem White Label/East NewsEast News

Victoria Beckham doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak łakomym kąskiem dla innych kobiet jest jej atrakcyjny mąż. Projektantka mody i była Posh Spice woli więc dmuchać na zimne i już planuje wspólne rodzinne wakacje, by odciągnąć męża od lubiącego imprezy kumpla. Jak myślicie, ma powody do obaw?

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"INTERIA.PL

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas