Reklama

Reklama

Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!

Victoria Beckham, wokalistka zespołu Spice Girls i projektantka mody, jest od 22 lat żoną piłkarza, Davida Beckhama. Choć para napotkała w swoim związku na przeszkody, to generalnie uchodzą za dobre małżeństwo i imponują stażem. Wszystko wskazuje jednak na to, że przyjdzie im walczyć z kryzysem!

Victoria Adams i David Beckham poznali się w 1997 roku. Ona była wtedy gwiazdą girlsbandu Spice Girls, on jednym z najpopularniejszych piłkarzy świata. David pierwszy zwrócił uwagę na Posh Spice i postanowił zaaranżować spotkanie po jednym z meczów w Londynie. Szybko się w sobie zakochali i już w dwa lata po pierwszej randce, w 1997 roku, stanęli na ślubnym kobiercu. Na świecie był już wtedy ich pierwszy syn, Brooklyn, który, ubrany w maleńki garnitur, skradł rodzicom całe show. 

David Beckham dopuścił się zdrady: "Miałem problemy w drużynie"

Małżeństwo Beckhamów przez lata uchodziło za szczęśliwe, choć nie uniknęło problemów. Pierwsze zgrzyty pojawiły się w 2004 roku, kiedy to piłkarz występował w barwach Realu Madryt i brytyjski tabloid  "News of the World" doniósł, że romansuje tam ze swoją asystentką, Rebeką Loos. Plotki okazały się prawdziwe, a do Loos dołączyła australijska modelka, Sarah Marbeck, która zdradziła, że również miała kontakty seksualne z Beckhamem. Gdy cały świat żył zdradami piłkarza, Victoria milczała, ale po latach przyznała, że cała ta historia uczyniła tylko ich małżeństwo silniejszym. Aferę skomentował także David: 

- Nie ukrywałem zdrady przed opinią publiczną, a tym bardziej przed Victorią. Mieliśmy okres w naszym życiu, że trudno nam się było porozumieć, ja dodatkowo miałem problemy w drużynie i wtedy stało się, jak się stało. Na szczęście Victoria okazała się wyrozumiałą osobą i wybaczyła mi mój występek. Nigdy w życiu nie dopuszczę się wobec Victorii zdrady. Zbyt wiele nas teraz łączy i kocham ją nad życie. Drugi raz już nie popełnimy tych samych błędów - tłumaczył Beckham. 

Reklama

W kolejnych latach wielokrotnie plotkowano o domniemanych zdradach piłkarza i kryzysach w małżeństwie z Victorią. Para jednak uparcie milczała lub dementowała plotki, a rodzina Beckhamów wciąż się powiększała. Dziś David i Victoria mają czwórkę dzieci: synów Brooklyna (22lata), Romeo (19 lat), Cruza (16 lat) i córkę Harper (10 lat). 

Kryzys w małżeństwie Beckhamów! Victoria boi się zdrady

Lata względnego spokoju nie uciszyły niepokojów Victorii i dziś znów głośno jest o jej obawach. David Beckham przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędza czas ze swoim przyjacielem, Dave’em Gardnerem. Gardner, agent sportowy jest byłym partnerem Liv Tyler i znany jest z tego, że umie korzystać z życia i cieszy się statusem spragnionego wrażeń singla. Panowie często wychodzą razem na miasto, fotoreporterzy przyłapali ich już także na meczu koszykówki i w restauracji. Ich coraz częstsze, wspólne wypady zaczęły denerwować Victorię, która obawia się, że mąż znów zacznie imprezować. 

- czytamy na portalu "Jastrząb Post"

Victoria Beckham doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak łakomym kąskiem dla innych kobiet jest jej atrakcyjny mąż. Projektantka mody i była Posh Spice woli więc dmuchać na zimne i już planuje wspólne rodzinne wakacje, by odciągnąć męża od lubiącego imprezy kumpla. Jak myślicie, ma powody do obaw?

***
Zobacz również:

Syn Beckhama podpisał kontrakt piłkarski. Ma talent po ojcu?

Dominika Wysocka wygrała "Top model". Kim jest zwyciężczyni?

Aleksandra Kwaśniewska nie nosi już obrączki! Co się stało?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | David Beckham | rebeka loos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy