Reklama

Blanka Lipińska pręży się w kostiumie! Zdradziła, kto zrobił to zdjęcie!

Blanka Lipińska wciąż przebywa z rodziną na Maledwiach, gdzie bawi się doskonale. Pisarka pochwaliła się właśnie zdjęciem, które zachwyciło jej fanów. Przy okazji zaskoczyła ich wiadomością, kto zrobił to zdjęcie!

Blanka Lipińska zachwyca ciałem!

 Blanka Lipińska ma na swoim koncie wiele pięknych zdjęć, gdzie prezentuje swoją szczupłą sylwetkę. 

Gwiazda nie ukrywa, że taki wygląd zawdzięcza bardzo restrykcyjnej diecie. Lata kulinarnych wyrzeczeń dały niezwykłe efekty, których Blanka nie chce ukrywać pod ubraniami. 

Teraz, gdy przebywa na Malediwach, chętnie prezentuje się w strojach kąpielowych i tym razem wybrała taki w odcieniu krwistej czerwieni. 

Pisarka pozuje w nim biorąc prysznic, a całość wygląda artystycznie, kobieco i subtelnie. Można by pomyśleć, że gwiazda brała udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale nic bardziej mylnego! 

Blanka zdradziła, że zdjęcie zrobiła sobie sama! Zdradziła patent na idealne ujęcie dla tych, którzy są modelką i fotografem jednocześnie. 

Okazało się, że gwiazda ma wiele talentów i potrafi także sama nagrać film, a następnie wyciąć z niego interesującą ją klatkę i zrobić z niej zdjęcie. Jak widać, Blanka to kobieta o wielu talentach! 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy