Reklama

Reklama

Blanka Lipińska ubolewa nad powrotem do Polski!

Blanka Lipińska jakiś czas temu wyjechała bawić się w towarzystwie przyjaciół do Monako, gdzie w luksusowej rezydencji spędziła niezapomniane chwile. Teraz pisarka ubolewa nad tym, że wakacje dobiegają końca!

Blanka Lipińska kocha wakacje w luksusie

 Blanka Lipińska kocha podróżować. Zwiedzanie nowych miejsc daje jej wiele radości i jest motywacją do dalszej pracy. W swoich mediach społecznościowych gwiazda chętnie pokazuje, jakie miejsca na całym świecie udało jej się zwiedzić. 

Podczas takich podróży pisarka nie szczędzi pieniędzy, na które sama ciężko pracuje, na luksusy. 

Uwielbia mieszkać w drogich hotelach i rezydencjach, nie brakuje także wystawnych kolacji i czasu spędzonego z przyjaciółmi na dobrej zabawie. 

Tak było i tym razem, gdy gwiazda wybrała się do Monako, gdzie spędziła czas między innymi z Natalią Siwiec i jej mężem. 

Na swoich nagraniach i zdjęciach Blanka pokazywała w jakim luksusie spędzają wolne chwile, ale teraz nadszedł czas pożegnania się z piękną przygodą. 

Blanka wróciła już do Polski i z tej okazji opublikowała wpis pod zdjęciem, do którego pozuje w kusej, czarnej sukience. 

Reklama

Trzeba przyznać, że trudno nie zatęsknić za takim miejscem jak Monte-Carlo, bo na zdjęciu za Blanką rozpościera się bajeczny widok z tarasu. 

***
Zobacz również: 

Blanka Lipińska kończy "365 dni"! Ma już scenariusz na nowy erotyk

Natalia Siwiec przyłapana w środku nocy! I to z kim! Ale sensacja!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje