Reklama

Reklama

Blanka Lipińska zaszalała z kreacją!

Blanka Lipińska zjawiła się na premierze filmu "The End" i skupiła na sobie uwagę zebranych. Wszystko dzięki jej kreacji, która powaliła na kolana fanów pisarki!

Blanka Lipińska zadała szyku!

Blanka Lipińska doczekała się sporego grona fanów dzięki swojej książce "365 dni" i od momentu wydania książki jej popularność przybiera na sile. 

Na kolejne jej książki i ekranizacje czekają fani na całym świecie, a w mediach społecznościowych obecnie obserwuje ją 778 tysięcy internautów. 

Jej obserwatorzy doceniają nie tylko jej twórczość, ale także i wygląd. Nie da się ukryć, że Blanka może pochwalić się niemal idealną sylwetką i często inspiruje swoje fanki do dbania o siebie i swoje ciało. 

Tym razem pojawiła się na premierze filmu "The End" i zachwyciła zebranych, a wszystko za sprawą kreacji, jaką wybrała na tę okazję. 

Blanka Lipińska wybrała piękną sukienkę w odcieniu ciemnej czerwieni, w której odsłoniła zgrabne, szczupłe nogi. Do tego dobrała minimalistyczne czarne sandałki na szpilce i kopertówkę w tym samym kolorze. 

Prosta fryzura i dopracowany makijaż dopełniły stylizacji. Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała jak milion dolarów i to nie pierwszy raz!

Reklama

***
Zobacz również: 

Blanka Lipińska kończy "365 dni"! Ma już scenariusz na nowy erotyk

Blanka Lipińska obchodzi 36. urodziny INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje