Reklama

Brytyjska rodzina królewska potwierdziła swoje plany na święta. A co z Harrym i Meghan?

Powrót do świątecznej tradycji, ale bez Harry'ego i Meghan? Wszystko na to wskazuje. Brytyjska rodzina królewska potwierdziła, że pierwsze Boże Narodzenie bez królowej Elżbiety II spędzi w hrabstwie Norfolk. Na pewno pojawią się tam król Karol III wraz z królową Camillą oraz książę William i księżna Kate. A co z młodszym wnukiem niedawno zmarłej monarchini?

Święta brytyjskiej rodziny królewskiej

Tegoroczne święta brytyjskiej rodziny królewskiej będą inne niż zwykle. Inne, bo pierwsze bez królowej Elżbiety II, która odeszła 8 września w wieku 96 lat. Monarchini przykładała dużą uwagę do bożonarodzeniowych tradycji i dbała, aby cała rodzina była w tych dniach razem. Jak będą zatem wyglądać bez niej?

Windsorowie co roku spędzali świąteczny czas w Sandringham w hrabstwie Norfolk. Najpierw brali udział w tradycyjnym nabożeństwie, a następnie udają się na obiad w rodzinnym gronie, bez fotoreporterów. Jednak ostatnie dwa lata były inne - przez pandemię koronawirusa królowa Elżbieta II nie wyjeżdżała na Boże Narodzenie.

Reklama

Czytaj także: Bank Anglii pokazał banknoty z wizerunkiem króla Karola III. Kiedy trafią do obiegu?

Powrót do świątecznej tradycji

Od jakiegoś czasu mówiło się, że teraz rodzina królewska wróci do swojej tradycji. Teraz przypuszczenia potwierdziły się. Ostatnio potwierdzono plany Winsorów na tegoroczne święta. Król Karol III i Królowa Camilla zorganizują je w Norfolk, gdzie zaproszą innych członków rodziny.

Syn królowej Elżbiety II wygłosi swoją pierwszą świąteczną mowę i najpewniej odda w niej hołd swojej zmarłej niedawno matce. Wiadomo, że na pewno w Sandringham pojawią się książę William i księżna Kate wraz w dziećmi. A co z Harrym i Meghan?

Święta znów bez Harry'ego i Meghan?

Nie od dziś powszechnie wiadome jest, że relacje Harry'ego i jego żony Meghan z resztą rodziny królewskiej nie są zbyt najlepsze. Małżeństwo jakiś czas temu postanowili wystąpić z monarchii. Na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Wydawało się, że kontakt z bratem i ojcem poprawi się po śmierci królowej Elżbiety II.

Może się jednak okazać, że będzie całkiem odwrotnie. Niedawno na Netfliksie pojawił się film dokumentalny o Harrym i Meghan, co miało jeszcze bardziej pogorszyć relacje braci. Na dodatek ogłoszono kolejną produkcję z ich udziałem. Wszystko zatem wskazuje na to, że młodszy z nich spędzi święta w USA wraz z żoną i dziećmi.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: brytyjska rodzina królewska | Windsorowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy