Reklama

Chloe Ferry baluje z przyjaciółką w luksusowym aucie. Pokazała gorące zdjęcie

Chloe Ferry chociaż już wiedzie znacznie spokojniejsze życie, niż kilka lat temu, kiedy uwielbiała imprezować. Jednak gwiazda nie zrezygnowała całkowicie z życiowych rozrywek i ostatnio wybrała się z przyjaciółką, Amelią Hewitt, na imprezę, by nico zaszaleć!

Chloe Ferry tak bawi się z przyjaciółką! Wyglądają jak siostry!

Chloe Ferry jest angielską osobowością telewizyjną z Newcastle, znaną z bycia gwiazdą obsady serialu reality MTV "Geordie Shore". Brała również udział w dziewiętnastej serii "Celebrity Big Brother" w 2017 roku.

 Czas występowania w programach był również dla Chloe Ferry okresem intensywnej zabawy i imprezowania. 

W pewnym momencie celebrytka aż za bardzo korzystała z życia i nadużywania alkoholu. 

Teraz jednak celebrytka stawia na zdrowszy tryb życia - częściej bywa na siłowni i stara się prowadzić zbilansowaną dietę, ale nie odmawia sobie od czasu do czasu spotkania z przyjaciółmi w klubie, czy pubie. 

Reklama

Tym razem Chloe Ferry spotkała się z przyjaciółką, Amelią Hewitt. Gwiazda opublikowała zdjęcie, gdzie obydwie siedzą w ekskluzywnym aucie w drodze na imprezę. 

Panie na tę okazję założyły półprzeźroczyste kombinezony, które podkreślały ich kobiece kształty. Fani byli zachwyceni i nie szczędzili im z tego tytułu komplementów. Trzeba przyznać, że gwiazdki wyglądały bardziej jak siostry, niż jak przyjaciółki!  

***

Zobacz również:

Opozda leczy rany po rozstaniu? Nocny rajd tego dowodzi!

Siostra Meghan Markle zablokowana na Twitterze! O co poszło?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Sprzedali mieszkanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy