Reklama

Reklama

Cindy Crawford: Najlepszą psychoterapią są kąpiele w jacuzzi

Cindy Crawford twierdzi, że jednym z jej głównych sposobów na to, by być w dobrej formie psychicznej, są kąpiele w jacuzzi. I to dwa razy dziennie! Wannę z hydromasażem ma zamontowaną przed domem, w miejscu, z którego roztacza się widok na Pacyfik.

"Zwykle biorę dwie kąpiele dziennie. Ta o 6:30 rano jest moją kąpielą wdzięczności. Jestem wtedy sama, a ptaki ćwierkają. Podczas kolejnej, przed kolacją, dołącza do mnie mąż (biznesmen, Rande Gerber - red.). To nasz czas, by nadrobić zaległości i po prostu cieszyć się zachodem słońca" - ikona modelingu opowiada w rozmowie z dziennikiem "Wall Street Journal".

"Jestem spod znaku Ryb, a ciepła woda to zdecydowanie moje środowisko. To takie regenerujące. Myślę, że jacuzzi wychodzi taniej, niż chodzenie na terapię" - przyznaje Crawford.

Reklama

Od 2004 r. gwiazda wraz ze swoim mężem oraz dziećmi, Kaią i Presleyem, mieszka w willi w kalifornijskim Malibu. W 2019 r. posiadłość została wystawiona na sprzedaż za 7,5 mln dolarów (28,5 mln zł). Jednak po wybuchu pandemii oferta została wycofana z rynku.

***
Zobacz również:

Cindy Crawford dzięki córce eksperymentuje z wyglądem 

Pamela Anderson obchodzi urodziny 

Renata Kaczoruk na ściance. Ale metamorfoza! 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje