Reklama

Crystal Hefner przeszła przemianę. Usunęła z ciała „wszystko, co sztuczne”

Crystal Hefner, 35-letnia wdowa po zmarłym w 2017 r. Hugh Hefnerze, twórcy magazynu „Playboy”, przechodzi w ostatnich latach bardzo dużą metamorfozę - zarówno jeśli chodzi o swój wygląd, jak i podejście do życia. W ostatnim wpisie, jaki zamieściła na Instagramie, stwierdziła m.in., że „usunęła ze swojego ciała wszystko, co sztuczne”.

Związek Crystal Harris i Hugh Hefnera budził wielkie emocje ze względu ogromną różnicę wieku, jaka ich dzieliła. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 r., gdy ona miała 26 lat, a on 86. Była z nim aż do jego śmierci w 2017 r. Kiedy byli parą, gościła na jednej z okładek "Playboya".

Modelka doświadczyła powikłań po operacjach plastycznych. Pięć lat temu musiała usunąć sobie implanty piersi, gdyż żel silikonowy okazały się dla niej bardzo toksyczny. Z kolei ponad rok temu była bliska śmierci na skutek komplikacji, jakie nastąpiły u niej podczas zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej. M.in. te perypetie zdrowotne sprawiły, że dziś jest orędowniczką naturalnej kobiecości.

Reklama

Wdowa po Hugh Hefnerze przeszła metamorfozę

Swój najnowszy wpis na Instagramie poświęciła temu, jak bardzo na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniło się jej konto, a zarazem ona sama. Twierdzi, że wreszcie pokazuje swoje prawdziwe "ja", podczas gdy wcześniej "żyła dla innych ludzi, żeby ich uszczęśliwiać, wewnętrznie przy tym cierpiąc".

- napisała Crystal.

- zwierzyła się.

Modelka bała się, że po zmianie wizerunku, straci fanów. Okazało się, że o ile zmalała liczba obserwujących jej profil w mediach społecznościowych mężczyzn, to liczba obserwujących ją kobiet wzrosła. Dziś śledzą ją trzy miliony internautów, od których czuje duże wsparcie. Docenia to, że dostrzegają w niej nie tylko ciało, ale i osobowość.

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii. Codziennie dzwoni do swoich psów!

Aleksandra Domańska doświadczyła domowego porodu. Zdradziła szczegóły

Maria Opozda wydała oświadczenie. Babcia aktorki tłumaczy się ze skandalicznych słów

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Hugh Hefner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy