Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii. Codziennie dzwoni do swoich psów!

Małgorzata Rozenek-Majdan od trzech tygodni wypoczywa z rodziną w Tajlandii. Celebrytka zdecydowała się na wyjazd, na którym może się wyciszyć i naprawdę naładować baterie. Niestety w Polsce został słynny "gang Majdana", czyli jej ukochane psy! Oto jak z rozłąką z nimi radzi sobie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan razem ze swoją rodziną postanowiła spędzić święta Bożego Narodzenia i sylwestra w Tajlandii. Majdanowie, słynna polska "power couple", odpoczywają tam na swoich wakacjach już od trzech tygodni. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas egzotycznych rodzinnych wakacji bardzo chętnie publikuje zdjęcia ze swojego bajkowego urlopu. Celebrytka i prowadząca "Dzień dobry TVN", "Projekt Lady" czy "Perfekcyjną panią domu" pokazała przygotowania do świąt, pisząc, że "w tym roku zamienili karpia na kraba" i pozując z całą rodziną w czapkach Mikołaja.

Ujawniła też, jak wyglądała impreza sylwestrowa Majdanów - w tym wypadku był to spokojny wieczór, podczas którego Małgorzata z Radosławem leżeli i przy kieliszku wina rozmawiali o minionym roku.

Reklama

- opisywała gwiazda TVN.

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan rozgrzała także swoich fanów do czerwoności, publikując zdjęcie w skąpym kostiumie, w którym widać jej pośladki. Komentatorzy na Instagramie nie mogli wyjść z podziwu nad idealną figurą swojej ulubionej celebrytki!

Małgorzata Rozenek-Majdan tęskni za psami

Małgorzata Rozenek-Majdan ma idealne wakacje? Tak może się wydawać, jednak gwiazda ujawniła, że trapi ją jedna rzecz - razem z całą rodziną bardzo tęsknią za "gangiem Majdana" czyli pozostawionymi w Polsce psami, które bardzo kocha. "Domowe stado" składa się z czwórki czworonożnych pupili: George'a (buldoga angielskiego), Sisi (czarnego buldoga francuskiego), Franceski (chihuahuy) oraz Lili (brązowego buldoga francuskiego).

Jak ostatnio wyznała Rozenek na Instastories, na szczęście z pomocą przychodzi technologia. 

- powiedziała celebrytka w instagramowej relacji.

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się zgrabnymi pośladkami!

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Wojciech Szczęsny i Marina nie zmrużyli oka z nerwów. Smutne wieści o synku!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama