Reklama

Reklama

Danica Taylor zachwyca w żółtym bikini! Tak baluje jako singielka

Świeżo upieczona singielka, Danica Taylor, zachwyciła swoich fanów zdjęciem, do którego pozuje w kanarkowo-żółtym bikini, ciesząc się dniem w spa... Kilka dni po tym, jak ona i Jamie Allen rozstali się, wywołując tym niemałe zdziwienie fanów.

Danica Taylor rozkwita jako singielka. Co za zdjęcia!

Niedawno Danica Taylor rozstała się ze swoim ukochanym, którego poznała na planie "Love Island" , 27-letnim Jamiem Allenem.

 "MailOnline" ujawnił w zeszłym tygodniu, że para jako pierwsza z tegorocznej obsady rozstała się i uczucie nie przetrwało próby czasu poza kamerami.

Ale Danica Taylor wyglądała na bardziej pewną siebie niż kiedykolwiek, gdy ostatnio cieszyła się luksusowym dniem spa w poniedziałek w Moddershall Oaks Country Spa Retreat w Staffordshire.

21-letnia gwiazda reality show pokazała swoją niesamowitą sylwetkę w maleńkim kanarkowo-żółtym bikini. Fani dosłownie oszaleli na punkcie tego zdjęcia i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Uwagę przyciąga fakt, że Danica i Jamie opuścili program zaledwie miesiąc temu i wyglądali na szczęśliwą parę, której może się ułożyć poza programem. 

Reklama

Nic bardziej mylnego. Byli partnerzy nie zwlekali z decyzją o rozstaniu i już pojawiły się plotki, że ich związek był tylko na pokaz i na potrzeby wygrania programu. 

Dlaczego Danica Taylor i Jamie Allen rozstali się?

Jak donosi źródło "MailOnline", ich drogi rozeszły się ze względu na rozbieżne życiowe plany.

"Jamie właśnie podpisał kontrakt z nową drużyną piłkarską, a Danica jest zajęta szukaniem nieskończonych możliwości po opuszczeniu willi 'Love Island'. Wciąż jednak są dobrymi przyjaciółmi i nadal będą się wspierać we wszystkim, co robią" - czytamy słowa informatorwa w MailOnline.

Fanom Taylor pozostaje wierzyć w te zapewnienia, bo patrząc na gwiazdę wygląda ona na naprawdę szczęśliwą jako singielka. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Danica Taylor | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy