Demi Rose wciąż w podróży! Tym razem podbija USA!

Brytyjska modelka i influencerka, Demi Rose, jest w nieustannej podróży. Gwiazda odwiedziła Hiszpanię, Włochy i Meksyk, by teraz bawić się w najlepsze w Stanach Zjednoczonych!

Demi Rose zachwyca idealną sylwetką
Demi Rose zachwyca idealną sylwetkąFortitude Press / SplashNews.comEast News

Demi Rose baluje w USA!

Demi Rose nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. W tym roku postanowiła wyruszyć w długą podróż. Początkowo internauci myśleli, że gwiazda odwiedziła tylko gorącą Hiszpanię, by w niej spędzić krótki urlop.

Jakie było ich zdziwienie, gdy stamtąd przeniosła się na dłuższy czas do Włoch, a potem zawędrowała aż do Meksyku. Gdy wszyscy myśleli, że to już koniec wojaży modelki o kolumbijskich korzeniach, ta poleciała do USA. 

Stamtąd już pochwaliła się obłędnymi zdjęciami w wyjątkowych kreacjach. Nie jest tajemnicą, że Demi Rose może pozwolić sobie na długi wypoczynek, bo nawet podczas wakacji zarabia krocie. 

Gwiazda publikując zdjęcia w swoich mediach społecznościowych promuje marki ubraniowe, a sesje zdjęciowe, które realizuje w różnych zakątkach świata przynoszą jej niemałe zyski. 

O takim życiu marzy niejedna influencerka i modelka, a Demi udowodniła, że wytrwałością i ciężką pracą można wiele osiągnąć nawet w tak młodym wieku.

Agata Wdowiak została Miss Polski 2021!INTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas