Reklama

Reklama

Denise Dowse z "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę!

Denise Dowse, aktorka znana z takich hitów jak "Requiem dla snu", "Beverly Hills 90210" czy ostatnio "Insecure" zapadła w śpiączkę. Tę szokującą wiadomością podzieliła się na Instagramie aktorki jej siostra, Tracey. Poprosiła również fanów o wsparcie i modlitwę.

Na Instagramie Denise Dowse, niezapomnianej pani Teasley z kultowego serialu "Beverly Hills 90210" pojawił się niepokojący wpis. Zamieściła go siostra aktorki, Tracey, która podzieliła się z fanami smutną wiadomością: 

- napisała.

W dalszej części postu siostra aktorki przyznała, że lekarze wciąż nie wiedzą, kiedy Denise wybudzi się ze śpiączki - nie została ona bowiem wywołana medycznie i zdarzyć może się dosłownie wszystko. 

- dodała. 

Faktycznie, Denise Dowse znana jest z tego, że kocha swoich fanów i zawsze sama odpowiada na wiadomości. Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się już mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia i miłości, w których wielbiciele aktorki przesyłają jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. 

Komentarz zamieścił też jej kolega z planu "Beverly Hills 90210", wcielający się w rolę Steve'a, Ian Ziering:

Reklama

- napisał aktor. 

Zobacz również: Jennie Garth jest chora. Aktorka apeluje do fanów!

Denise Dowse z "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę! Grała w dziesiątkach seriali

Denise Dowse karierę rozpoczęła pod koniec lat 80., a już kilka lat później, za sprawą roli w kultowej produkcji Aarona Spellinga, "Beverly Hills 90210" znana była na całym świecie. Aktorka wcieliła się tam w rolę dyrektorki szkoły, pani Teasley i pojawiała się na planie aż do 2000 roku. Gwiazda "Beverly Hills 90210" wystąpiła także w innych hitowych produkcjach jak "Pełna chata", "Murphy Brown", Buffy, postrach wampirów", "Kochane kłopoty" czy "Bez śladu". 

W ostatnich latach Denise Dowse pojawiła się także w "Snowfall", "Insecure" czy "Bravo's Imposters". Fani doskonale pamiętają również jej rolę w "Requiem dla snu". Ogółem zagrała w ponad dziewięćdziesięciu serialach i trzydziestu pięciu filmach. 

Denise Dowse ma 64 lata, ale wciąż jest aktywna zawodowo i jeszcze kilka tygodni temu informowała fanów na Instagramie o swoich planach. 

Zobacz również:

Dominika Gwit jest w ciąży! "Czekaliśmy na to od wielu lat"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Denise Dowse | Beverly Hills

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy