Reklama

Reklama

Dorota Chotecka i Radosław Pazura świętują 32. rocznicę. Miłość kwitnie!

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to jedna z par w polskim show-biznesie, która może pochwalić się naprawdę długim stażem związku. Ostatnio obchodzili oni swoją trzydziestą drugą rocznicę!

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to aktorzy doskonale znani polskim widzom. Wielu fanów podziwia także ich drogę życia - w 2003 roku Radosław Pazura uczestniczył w wypadku samochodowym, w którym został ranny. Od tamtej pory radykalnie zmienił swoje życie, przeżył przemianę duchową i zbliżył się do wiary katolickiej. 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura o związku

Fanów porusza także wieloletni związek aktorów, który daje nadzieję poszukującym prawdziwej miłości. Ostatnio para obchodziła trzydziestą drugą rocznicę związku. Poznali się w łódzkiej filmówce i długo nie decydowali się na to, żeby sformalizować związek. Chotecka i Pazura postanowili wziąć ślub po 14 latach bycia razem - pobrali się w Rzymie. W rozmowie w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli, dlaczego podjęli decyzję o ślubie.

Reklama

- opowiadała Dorota Chotecka, nawiązując do wypadku, który przeżył Radosław.

Przyszły mąż oświadczył się przy całej rodzinie podczas świąt wielkanocnych, wciąż z nogą na temblaku - i były to jego ostatnie oświadczyny, aktorka powiedziała "tak" i doszło do ślubu.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka zdradzają przepis na szczęśliwy związek

Pytani o klucz do tak długiego, wiernego związku odpowiadają po prostu:

Przeczytaj też:

Cleo pokazała się w ciemnych włosach! Fani są w szoku

Taylor Swift zadała szyku na nowojorskiej premierze

Małgorzata Tomaszewska zachwyciła w różowej stylizacji! Nie mogli oderwać wzroku

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje