Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska zakochana?! Ma nowego faceta?!

Dorota Szelągowska jest znana z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne, zwłaszcza jeżeli chodzi o życiowych partnerów. Nigdy nie omawiała swoich spraw uczuciowych na łamach gazet i tak jest do tej pory. Ale wieści głoszą, że gwiazda znów jest zakochana!

Dorota Szelągowska znów zakochana?

 Dorota Szelągowska to ulubienica fanów remontów i aranżacji zdjęć. Prowadząca programów o urządzaniu domów zyskała popularność i sympatię widzów dzięki poczuciu humoru. 

Mimo sporego zainteresowania jej osobą, gwiazda zawsze starała się chronić swoje życie prywatne. Była trzykrotnie zamężna - najgłośniejsze było jej drugie małżeństwo z Adamem Sztabą, z którym wychowywała syna z pierwszego małżeństwa. 

Para rozwiodła się w 2015 roku, a następny związek z Michałem, gwiazda ukrywała skrupulatnie przed mediami. Para doczekała się córki Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku, a po pewnym czasie wyszło na jaw, że Dorota Szelągowska rozstała się z Michałem. 

Kim jest nowy ukochany Doroty Szelagowskiej?

Dekoratorka nie komentowała swojej sytuacji prywatnej. Teraz jednak pojawiły się wieści, że gwiazda znów jest zakochana! 

Reklama

Jak widać, sytuacja mogła ulec zmianie, bo jak donosi Pudelek, Dorota Szelągowska ma spotykać się z operatorem kamery, który jak ona, wychowuje kilkuletnią córkę z poprzedniego związku. 

Wszystko wydało się, gdy na profilu tajemniczego mężczyzny pojawiły się zdjęcia z mieszkania Szelągowskiej. Ona jednak, zgodnie ze swoją strategią, nie komentuje tych doniesień. 

***
Zobacz również: 

Dorota Szelągowska o rozwodzie: Pandemię przechodziłam w samotności

Patent Doroty Szelągowskiej na upalne dni? Zastosowała go w salonie! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy