Dorota Szelągowska zakochana?! Ma nowego faceta?!

Dorota Szelągowska jest znana z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne, zwłaszcza jeżeli chodzi o życiowych partnerów. Nigdy nie omawiała swoich spraw uczuciowych na łamach gazet i tak jest do tej pory. Ale wieści głoszą, że gwiazda znów jest zakochana!

Dorota Szelągowska rozstała się w 2019 roku z trzecim mężem, a teraz chodzą plotki, że znów jest zakochana!
Dorota Szelągowska rozstała się w 2019 roku z trzecim mężem, a teraz chodzą plotki, że znów jest zakochana! GałązkaAKPA

Dorota Szelągowska znów zakochana?

Mimo sporego zainteresowania jej osobą, gwiazda zawsze starała się chronić swoje życie prywatne. Była trzykrotnie zamężna - najgłośniejsze było jej drugie małżeństwo z Adamem Sztabą, z którym wychowywała syna z pierwszego małżeństwa. 

Para rozwiodła się w 2015 roku, a następny związek z Michałem, gwiazda ukrywała skrupulatnie przed mediami. Para doczekała się córki Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku, a po pewnym czasie wyszło na jaw, że Dorota Szelągowska rozstała się z Michałem. 

Kim jest nowy ukochany Doroty Szelagowskiej?

Dekoratorka nie komentowała swojej sytuacji prywatnej. Teraz jednak pojawiły się wieści, że gwiazda znów jest zakochana! 

"Nie zamierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić 'nigdy' albo 'zawsze'" - stwierdziła Dorota Szelągowska w "Pani".

Jak widać, sytuacja mogła ulec zmianie, bo jak donosi Pudelek, Dorota Szelągowska ma spotykać się z operatorem kamery, który jak ona, wychowuje kilkuletnią córkę z poprzedniego związku. 

Wszystko wydało się, gdy na profilu tajemniczego mężczyzny pojawiły się zdjęcia z mieszkania Szelągowskiej. Ona jednak, zgodnie ze swoją strategią, nie komentuje tych doniesień. 

Dorota Szelągowska: Pandemia pokazała nam, że praca i nauka są przywilejemNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas