Reklama

Reklama

Dzieci Anny Przybylskiej stoją za sobą murem

W tym roku mija siódma rocznica od śmierci Anny Przybylskiej. Odejście aktorki było stratą dla show-biznesu i traumatycznym przeżyciem dla bliskich. Jak po latach zmieniły się dzieci aktorki? Byłaby z nich dumna!

Cała Polska przeżywała śmierć Anny Przybylskiej. Piątego października 2014 roku informacja o śmierci aktorki obiegła media. Kondolencje płynęły z całej Polski. Przybylska zmarła po ciężkiej chorobie, mając zaledwie 35 lat. W rozpaczy pozostawiła męża Jarosława Bieniuka z trojgiem dzieci, najbliższych i grono fanów... Nikt nie pogodził się z tą stratą.

Jak zmieniały się dzieci Anny Przybylskiej

Oliwia, Szymon i najmłodszy syn Jan, który miał zaledwie trzy lata, kiedy mama odeszła. Wsparcie rodziny okazało się bezcenne. Jarosław Bieniuk mógł liczyć na pomoc swojej mamy oraz teściowej. Ważną rolę odegrała także partnerka Bieniuka Marta Gliwińska, która od początku starała się nawiązać dobre relacje z dziećmi swojego partnera.

Reklama

Dzieci Anny Przybylskiej na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Jak wypadli?

Oliwia Bieniuk występuje w "Tańcu z Gwiazdami". W ostatnim odcinku na parkiecie towarzyszył jej brat. Nie tylko przed kamerami było widać, że rodzeństwo jest ze sobą zgrane i może na siebie liczyć. Okazuje się, że Szymon, który nie jest zawodowym tancerzem, postanowił wesprzeć Oliwię w walce o Kryształową Kulę. Przystojny syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z uporem trenował jive’a, za którego trio zyskało 27 punktów. Brat w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że starsza siostra jest ambitną osobą i jak sobie coś postanowi, to osiąga swój cel. 

Zobacz także:

Oliwia Bieniuk podobna do mamy?

Mama Anny Przybylskiej wspomina córkę. Co powiedziała?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje