Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pokazała zdjęcia z ukochanym. Fani zachwyceni sesją!

Edyta Herbuś, tancerka i aktorka, znana głównie z programu "Taniec z gwiazdami" i seriali takich jak "Pierwsza miłość" czy "Na wspólnej" jest od kilku lat szczęśliwie zakochana i postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowymi zdjęciami u boku ukochanego. Fani są zachwyceni sesją i komplementują zakochanych.

Edyta Herbuś poznała swojego obecnego partnera, Piotra Bukowieckiego w 2017 r., ale bardzo długo udało się jej utrzymać ten związek w tajemnicy i z dala od mediów.  Nic dziwnego, bo wcześniejsze relacje tancerki i aktorki z Mariuszem Trelińskim oraz Maciejem Kawulskim były dość medialne - tym razem postanowiła więc zaczekać aż związek stanie się stabilniejszy i dopiero wtedy podzielić się swoim szczęściem z całym światem. 

Piotr Bukowiecki związany był natomiast wcześniej z aktorką Karoliną Rosińską (znaną przede wszystkim z tytułowej roli w filmie "Uprowadzenie Agaty"), z którą ma dwoje dzieci - 15-letnią Vivian i 14-letniego Melchiora. Długoletnią partnerką producenta telewizyjnego była także pogodynka i prezenterka, Dorota Gardias, która w 2013 roku urodziła mu córkę Hannę. Para rozstała się jednak, a chwilę później Bukowiecki poznał piękną tancerkę. 

W 2018 roku Edyta Herbuś po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z ukochanym i teraz od czasu do czasu dzieli się z fanami migawkami z ich wspólnego życia. Najnowsza sesja zdjęciowa zakochanych też robi wrażenie!

Reklama

Zobacz również: Kurzajewski pochwalił się swoim szczęściem. Fani gratulują, a Cichopek?

Edyta Herbuś pokazała zdjęcia z ukochanym!

Edyta Herbuś wrzuciła na Instagrama kilka zdjęć z ukochanym, będących efektem wyjątkowej sesji zdjęciowej. 

- napisała, dzieląc się z fanami fotkami, na których pozuje u boku Bukowieckiego i ich ukochanych pupili. 

- "Piękna sesja", "Przepieknie wyglądacie razem", Przepiekne rodzinne zdjęcia. Słodziak piesek. Dużo zdrowia uśmiechu radości dla Was" - piszą fani, zachwycając się zdjęciami.

Faktycznie, trzeba przyznać, że Edyta Herbuś wygląda kwitnąco i dosłownie promienieje szczęściem. 

Lubicie tę parę?

Zobacz również:

Ola Kwaśniewska pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Tak zareagował mąż

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Piotr Bukowiecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy