Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z tatą. Podobni?

Edyta Herbuś, aktorka i tancerka znana z programu "Taniec z gwiazdami" słynie z tego, że rodzina i najbliżsi są dla niej priorytetem. Gwiazda zawsze znajduje dla nich czas i chwali się dobrymi relacjami rodzinnymi w sieci. Na przypadający dziś Dzień Ojca przygotowała coś specjalnego!

Edyta Herbuś nigdy nie kryła, że za jej sukcesem stoją w dużej mierze oddani i wspierający rodzice. Tancerka, która swoją karierę zaczęła już we wczesnym dzieciństwie, zawsze mogła liczyć na ich pomoc i słowa otuchy. Dziś, w Dzień Ojca gwiazda postanowiła jeszcze oraz okazać wdzięczność i miłość swojemu tacie i wrzuciła na Instagram ich wspólne zdjęcie. 

Edyta Herbuś pozuje na nim z uśmiechniętym tatą, a pod zdjęciem pisze do niego kilka wzruszających słów:

- Kochany tatuśku, obyś zawsze był blisko A w sercu niech wciąż gra nam ta sama melodia, jak wtedy w dzieciństwie, kiedy do twojego akompaniamentu ćwiczyłam radośnie swoje pierwsze kroki taneczne Twój zachwyt mnie uskrzydlał ... Bardzo Cię kocham 

Reklama

P.s. Wiem, że przeglądasz moje instagramowe konto i teraz kiedy to czytasz, zawstydzasz się lekko jak zawsze i wołasz swoją Ewcię ukochaną, by się z nią podzielić radością Bądź szczęśliwy tatuśku ! Zawsze Wszystkiego najlepszego z okazji twojego święta - napisała na Instagramie Edyta. 

Fani jak zawsze zasypali Edytę Herbuś komplementami, zachwycając się jej bliską relacją z tatą. Większość z nich zwróciła również uwagę na to, że tancerka jest bardzo podobna do taty, zgadzacie się z tą opinią?

Edyta Herbuś z rodziną

Edyta Herbuś nie pierwszy raz dzieli się z fanami kulisami swoich relacji z rodziną. Tancerka znana jest z tego, że ma świetny kontakt z rodzicami, mnóstwo czasu spędza również z ukochaną babcią. 

Na Instagramie gwiazdy od czasu do czasu pojawiają się jej zdjęcia z uroczą starszą panią, którą gwiazda nazywa swoją najśliczniejszą Tolką, a nawet... pożycza jej swoje ulubione ubrania. Możemy tylko pogratulować gwieździe jej wyjątkowo bliskich relacji z najbliższymi i czekać na kolejne zdjęcia! 

*** 

Zobacz także:

Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu!

Edyta Herbuś pozuje w bieliźnie!

Dzień Ojca 2021: Warnke pierwszy raz pokazała córkę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Taniec z gwiazdami | tancerka | polska aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy