Reklama

Reklama

Euro 2020: Natalia Siwiec jako Miss Euro 2012 zawładnęła publicznością!

Natalia Siwiec zyskała sporą popularność w Polsce właśnie podczas trwania Mistrzostw Euro 2012. Pojawiła się na trybunach i została okrzyknięta Miss Euro 2012. Czy piękna modelka mimo upływu lat wciąż kibicuje naszym podczas Euro 2020?

Natalia Siwiec: Miss Euro 2012

 Natalia Siwiec kibicowała polskiej drużynie piłki nożnej podczas Euro 2012. Na trybunach skupiła na sobie uwagę mediów, które zastanawiały się, kim jest piękna dziewczyna. 

Została okrzyknięta Miss Euro 2012 i od tamtej chwili kariera Natalii Siwiec nie zwalnia tempa. 

Oferty współprac zaczęły pojawiać się jedna po drugiej i modelka rozwinęła się w branży modowej i urodowej. Dodatkowo gościła w programach telewizyjnych i na pierwszych stronach gazet. 

Lata mijały, a Siwiec dalej cieszyła się popularnością. W sierpniu 2017 roku na świat przyszła Mia - córka Natalii i jej męża, Mariusza Raduszewskiego.

To wydarzenie wiele zmieniło w życiu modelki, która nieco zmieniła styl bycia i skupiła się na macierzyństwie. 

Nie tylko zachowanie gwiazdy uległo zmianie, ale także wygląd. 

Natalia Siwiec odkąd pojawiła się w show-biznesie nie wstydziła się pokazywać swojego ciała. Można było zobaczyć jej pikantne zdjęcia w czasopismach dla mężczyzn, a gdy pojawiała się na imprezie branżowej, jej stroje były nieco wyzywające. 

Z czasem jednak zdecydowała się na bardziej stonowany styl, głównie zrobiła to dla... córki! 

Natalia Siwiec kibicuje podczas Euro 2020?

Reklama

Dziś patrząc na jej zdjęcia widać, jak bardzo się zmieniła, ale wciąż pozostała niezwykle kobieca. Jej zdjęcia są teraz bardziej eleganckie, a sama Natalia wprost olśniewa. Upływ lat, zmiana poglądów i macierzyństwo, dodało jej blasku.

Jedno się jednak nie zmieniło od momentu, gdy Polacy pokochali ją na Euro 2012 - gwiazda wciąż kibicuje naszym piłkarzom w zmaganiach na boisku i tak jest również podczas Euro 2020. 

Chociaż teraz nie zasiada już na trybunach, bo większość czasu spędza za granicą, to wciąż pamięta o trzymaniu kciuków za polską reprezentację. 


***
Zobacz również: 

Natalia Siwiec znów wyjechała na wakacje 

Natalia Siwiec zdradza tajniki diety: "Jem jak szalona" 

Natalia Siwiec jeszcze bardziej schudła?

***
Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz»


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec | Miss Euro | miss euro 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy