Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę. „Zgadnijcie ile obcięłam”

Ewa Chodakowska poddała się spektakularnej metamorfozie, której efektami pochwaliła się w sieci. Trenerka pożegnała swoje długie pasma, prezentując internautom całkowicie odmienioną fryzurę. Wygląda fenomenalnie!

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Przez lata swojej działalności zgromadziła spore grono fanów, którzy bacznie śledzą każdy jej ruch. Instagramowy profil trenerki obserwuje obecnie 1,9 mln osób.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę

Ewa Chodakowska od lat przekonuje kobiety, jak ważny jest zdrowy styl życia i świadome odżywianie. Dla wielu jest prawdziwą inspiracją.

Trenerka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, raz za razem dostarczając im kolejnych kadrów ze swojego życia. Tym razem podzieliła się efektami spektakularnej metamorfozy, której poddała się w salonie fryzjerskim. Internauci są pod wrażeniem!

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Ewa Chodakowska już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę!

Na instagramowym profilu trenerki pojawił się filmik, na którym pokazała kolejne etapy swojej fryzjerskiej metamorfozy. Przyznała, że decyzja o ostrym cięciu poprzedzona była zauważeniem tzw. baby hair, które zaczęły pojawiać się na jej głowie w nadmiarze.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy