Reklama

Grażyna Szapołowska niczym syrena w morzu. Fani zachwyceni

Grażyna Szapołowska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo blisko 70 lat wciąż zachwyca urodą i sylwetką. Ostatnio wybrała się nad polskie morze i zapozowała w kostiumie kąpielowym. Fani byli zachwyceni i porównywali ją do syreny.

Grażyna Szapołowska - życie zawodowe i prywatne

Grażyna Szapołowska to słynna polska aktorka. Urodziła się w 1953 roku w Bydgoszczy. Wydział aktorski ukończyła na PWST w Warszawie. Przez wiele lat występowała w stołecznym Teatrze Narodowym. Dostała nagrodę Orła za główną rolę kobiecą - jako Telimena w "Panu Tadeuszu".

Prywatnie aktorka aż trzy razy brała ślub - z Markiem Lewandowskim, Andrzejem Jungowskim, z którym ma córkę Katarzynę, oraz Pawłem Potoroczynem. Od kilkunastu lat z kolei jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Erykiem Stępniewskim.

Czytaj także: Oto jak spędza poranki Grażyna Szapołowska. "Kto wcześnie wstaje, temu Pan Bóg daje"

Reklama

Grażyna Szapołowska niczym syrena w morzu

Już za kilka dni, 19 września, Szapołowska będzie obchodzić okrągłe urodziny - skończy bowiem 70 lat. Mimo tego wieku gwiazda wciąż prezentuje się świetnie i zachwyca swoją sylwetką. Jej sekretem mają być codzienne długie spacery z jej ukochanymi psami.

Ostatnio aktorka przebywa na wakacjach w Juracie. Na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje na plaży w stroju kąpielowym - srebrnym, jednoczęściowym, z głębokim dekoltem. Do Szapołowska niego dobrała okulary przeciwsłoneczne i bejsbolówkę.

Z kolei na innej fotografii pozuje, będąc w morzu niczym syrena. Na kostium kąpielowy zarzuciła prześwitującą narzutę.

Gwiazda wyglądała fantastycznie, co nie umknęło jej fanom. Na Instagramie Szapołowską obserwują ponad 43 tysiące użytkowników. W komentarzach wyrazili swój zachwyt jej kostiumem i sylwetką.

Zobacz również: Agata Kornhauser-Duda zachwyca metamorfozą. W nowej fryzurze wygląda młodziej o dekadę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy