Reklama

Reklama

Gwen Stefani ukryła w sukniach ślubnych ważne przesłanie

Data ślubu Gwen Stefani i Blake’a Sheltona do ostatniej chwili była utrzymywana przez nowożeńców muzyków w tajemnicy. Jednak dzień po ceremonii piosenkarka zamieściła na Instagramie relację z tego wyjątkowego wydarzenia. Zaprezentowała między innymi swoje dwie suknie ślubne, które zaprojektowała dla niej Vera Wang. Kreacje zdobią detale, które mają bardzo osobiste znaczenie.

Gwen Stefani, wokalistka No Doubt i Blake Shelton, muzyk country stanęli na ślubnym kobiercu w sobotę 3 lipca 2021 roku, a ceremonia odbyła się w maleńkiej kaplicy zbudowanej specjalnie na tę okazję na terenie rancza Blake’a Sheltona w Oklahomie. Po zaślubinach para razem z najbliższymi osobami ze swojej rodziny i przyjaciółmi bawiła się na przyjęciu w ogrodzie. Na zdjęciach, które opublikowała po weselu piosenkarka, można zobaczyć, jak państwo młodzi nie szczędzą sobie czułości przy kilkupiętrowym efektownym torcie, wznoszą toast szampanem, pozują w romantycznej scenerii przy zachodzie słońca, jeżdżą meleksem po ogrodzie.

Reklama

Dzięki opublikowanym przez Stefani fotografiom można też dokładnie obejrzeć dwie suknie ślubne, które tego dnia miała na sobie. Obie kreacje wyszły spod ręki słynnej projektantki Very Wang. Designerka jest znana między innymi z tego, że jej kreacje odzwierciedlają charakter i osobistą historię panny młodej. Nie inaczej było i w tym razem.

Pierwsza suknia, w której Gwen wystąpiła podczas zaślubin, składała się z dopasowanego gorsetu z bardzo głębokim dekoltem w kształcie serca oraz obszernej tiulowej spódnicy, bogato marszczonej i składającej się z wielu warstw. Uzupełnieniem kreacji był bardzo długi welon, który - jak donosi serwis People - ciągnął się za piosenkarką na kilkanaście metrów, przez całą długość kaplicy. I właśnie na nim projektantka ukryła osobiste detale, czyli wyhaftowane imiona całej rodziny: Gwen, Blake, Kingston, Zuma i Apollo, czyli trzech synów piosenkarki.

Gwen Stefani pokazała zdjęcia ze ślubu. Spójrzcie na buty!

W czasie przyjęcia weselnego piosenkarka nosiła drugą suknię ślubną, tym razem o długości mini. Ta kreacja również miała gorsetową górę bez ramiączek i tiulową spódnicę, tyle że sięgającą do połowy uda. Ją również zdobiły symboliczne detale - była to ręcznie wyszywana para ptaszków symbolizujących miłość Stefani i Sheltona, a poza tym mnóstwo kryształów, cekinów i kwiatów. Wśród ozdób na sukni były także trzy mniejsze ptaszki, które oznaczały trzech synów Gwen. Uwagę przyciągały także buty panny młodej - zamiast ślubnych pantofelków Gwen Stefani włożyła białe kozaki na szpilce inspirowane krojem kowbojek.

***
Zobacz również:

Gwen Stefani wzięła ślub

Jan i Lenka Klimentowie na wakacjach. Gdzie pojechali?

Suknia ciekawa, ale spójrzcie na buty Gwen


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | No Doubt | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy