Reklama

Helen Flanagan chwali się efektem operacji plastycznej. Co za ciało!

Helen Flanagan jest angielską aktorką. Najbardziej znana jest z roli Rosie Webster w telenoweli ITV "Coronation Street". Jakiś czas temu gwiazda przeszła operację powiększenia biustu i obecnie chwali się rezultatem tej korekty. Najnowsze zdjęcia doskonale pokazują zmiany, jakie zaszły w jej ciele.

Helen Flanagan i jej obłędne kształty

Była gwiazda "Coronation Street" udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. 

 Obecnie gwiazda przebywa na Ibizie, gdzie spędza wakacje i doskonale bawi się z przyjaciółmi.

Na zdjęciu w bikini Helen Flanagan podkreśliła swoje atuty, które niedawno operowała.

Helen nie ukrywa, że operacja powiększenia biustu dodała jej pewności siebie i mogła dzięki temu bardziej "pokochać samą siebie". Po wielu latach bycia razem Helen Flanagan rozstała się ze swoim partnerem i nagle stała się samodzielną mamą trójki pociech. 

Była to dla niej olbrzymia zmiana i jej poczucie pewności i atrakcyjności też nieco zmalało. Helen Flanagan pracuje nad tym, by czuć się w obecnej sytuacji po prostu szczęśliwą. 

Reklama

Była gwiazda Coronation Street - która rozstała się ze swoim narzeczonym piłkarzem Scottem Sinclairem w zeszłym roku po 13 latach bycia razem. Teraz gdy pozuje z taką pewnością siebie do zdjęć w gorącym bikini widać, że jej pewność siebie wraca i gwiazda czuje się doskonale sama ze sobą. 

Gwiazda korzysta z życia po rozstaniu z ukochanym

Wiadomość o rozstaniu Helen Flanagan i Scotta Sinclaira była szokiem dla ich fanów. Nic nie zapowiadało takiego rozwoju sytuacji. Wówczas fani starali się dodać jej otuchy ze wszystkich sił, ale poukładanie rzeczywistości od nowa było dla aktorki wielkim wyzwaniem. 

Gdy już minęło od tej zmiany nieco czasu, Helen Flanagan zaczyna korzystać z życia i cieszyć się faktem wolności. 

Przebywając na Ibizie bez dzieci, mogła spędzić czas z przyjaciółmi i poczuć się jak za dawnych, młodzieńczych lat, imprezując beztrosko. Jak widać dramatyczne rozstanie finalnie wyszło Helen na dobre! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Helen Flanagan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy