Reklama

Hulk Hogan wziął ślub z młodszą o 25 lat instruktorką jogi

Niedawno słynny amerykański wrestler i aktor po raz trzeci w swoim życiu stanął na ślubnym kobiercu. Hogan poślubił 45-letnią instruktorkę jogi Sky Daily, z którą związany jest od ponad roku. Kameralna ceremonia odbyła się na Florydzie. „To był bardzo skromny ślub. Żadne z nich nie chciało urządzać wesela z pompą” – zdradziła osoba z otoczenia nowożeńców.

Kto został kolejną żoną amerykańskiego gwiazdora?

Terry Gene Bollea, który na całym świecie znany jest jako Hulk Hogan, w miniony weekend po raz trzeci się ożenił. Wybranką emerytowanego zapaśnika i aktora jest młodsza od niego o ćwierć wieku instruktorka jogi, Sky Daily. 

 Para ogłosiła zaręczyny pod koniec lipca. "Zapytałem ją, czy za mnie wyjdzie, a ona była na tyle szalona, że się zgodziła" - powiedział wówczas 70-letni gwiazdor w opublikowanym na Instagramie filmiku.

Kameralna uroczystość odbyła się 22 września w kościele baptystów w Indian Rocks na Florydzie. Ceremonię poprowadził pastor Aaron Filippone. Jak donosi "TMZ", panna młoda miała na sobie białą haftowaną suknię z gorsetową górą marki Rue de Seine. 

Zobacz też: Anna Popek w ultramodnym sweterku. Murowany hit jesieni 2023

Reklama

Stylizację ślubną dopełniła wytworna biżuteria - m.in. wysadzane czterokaratowymi diamentami kolczyki z 18-karatowego białego złota. Pan młody zaprezentował się w tradycyjnym czarnym smokingu i muszce, a na głowie miał charakterystyczną czarną opaskę. Wśród gości zabrakło najstarszej córki Hogana, Brooke. Obecny był natomiast jego syn Nick.

Długo nie czekali z decyzją o ślubie. Skąd ten pośpiech?

Informator "Daily Mail" ujawnił, że decyzję o sformalizowaniu związku para podjęła spontanicznie.

"To był bardzo skromny ślub. Żadne z nich nie chciało urządzać wesela z pompą. To było małe spotkanie z najbliższymi, podczas którego mogli zadeklarować wzajemną głęboką miłość i zaangażowanie" - zdradził znajomy młodej pary.

Czytaj także: Dariusz Szpakowski chciał odejść z TVP? Ujawniają kulisy. "Cnota i praca"

Hulk Hogan był w przeszłości dwukrotnie żonaty. W 1983 roku poślubił on Lindę Bollea, z którą doczekał się dwójki dzieci. Po zakończeniu pierwszego małżeństwa gwiazdor związał się z wizażystką Jennifer McDaniel. Ich małżeństwo zakończyło się w 2021 roku, po ponad dekadzie wspólnego życia. 

INTERIA.PL/ PAP Life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy