Reklama

Reklama

Izabel Goulart na gorących fotkach. Ale kształty!

Izabel Goulart, modelka i jedna z najpopularniejszych WAGs na świecie obdarzona jest perfekcyjnym ciałem, którym chwali się chętnie w mediach społecznościowych. Brazylijska piękność opublikowała właśnie nowe zdjęcie w skąpym stroju bikini i zachwyciła fanów.

Izabel Goulart to 38-letnia brazylijska modelka, znana ze współpracy z takimi markami jak Chanel, Givenchy, Balenciaga czy Michael Kors. W 2006 roku piękna modelka została „Aniołkiem” Victoria's Secret i zaczęła się pojawiać na najważniejszych okładkach świata. 

Izabel Goulart znana jest nie tylko ze zjawiskowej urody, ale także idealnego ciała, które chętnie eksponuje w swoich mediach społecznościowych. Brazylijska piękność ma się czym pochwalić, ale w rozmowie z "Elle Australia" zdradziła, że jej figura to efekt bardzo ciężkiej pracy. Goulart trzyma się kilku dietetycznych zasad, sama gotuje, stawia na soki z owoców i sporo trenuje - głównie kickboxing, ciężary i pilates. To wszystko sprawia, że mimo "zawansowanego" wciąż znajduje się w czołówce najlepszych modelek świata. 

Prywatnie Izabel jest od wielu lat partnerką niemieckiego bramkarza, Kevina Trappa, któremu chętnie kibicuje podczas meczów, walcząc przy okazji o miano jednej z najpiękniejszych WAGs świata. 

Zobacz również: Monika Miller znowu to zrobiła. Na odważnym zdjęciu pozuje bez spodni! 

Reklama

Izabel Goulart pluska się w morzy kusząc kształtami. Ciało bogini!

Izabel Goulart pochwaliła się fanom fotką, na której pozuje w morzu, prezentując swoje perfekcyjne ciało. Modelka pozuje tylko w skąpym stroju bikini, chwaląc się pośladkami. 

- napisała, a fani natychmiast zasypali ją komplementami. 

- "Kocham tę kobietę", "Najlepsza", "Piękne pośladki", "Wow" - piszą. 

Też sądzicie, że jest się czym chwalić?

Zobacz również: 

Demi Rose zachwyca w Egipcie. Ale dekolt! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabel Goulart | Monika Pietrasińska | WAGs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy