Reklama

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz? Znajoma gwiazdy odpowiada

Beata Tyszkiewicz kilka lat temu zniknęła z mediów. Zrezygnowała z bycia jurorem w popularnym programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami” i przestała przyjmować nowe propozycje pracy. Karolina Wajda, córka artystki od czasu do czasu w rozmowach z mediami zapewnia, że jej mama ma się dobrze i odpoczywa, ciesząc się spokojem. Tym razem na temat kondycji Beaty Tyszkiewicz postanowiła wypowiedzieć się jej znajoma z telewizji. Co zdradziła Iwona Szymańska-Pavlović?

Beata Tyszkiewicz do dziś jest jedną z najbardziej popularnych aktorek. Role w takich produkcjach jak: "Popioły", "Marysia i Napoleon", "Lalka" czy "Noce i dnie" zagwarantowały gwieździe sympatię widzów. Tyszkiewicz ma obecnie 83 lata. Kilka lat temu artystka podjęła decyzję o wycofaniu się z mediów. Zrezygnowała z udziału w programach rozrywkowych,  przestała grać w filmach i serialach.

Fani tęskną za Beatą Tyszkiewicz. "Bardzo wiele osób prosi, abym ją pozdrowiła"

O tym, w jakim stanie jest Beata Tyszkiewicz czasami w rozmowach z mediami opowiada córka gwiazdy. Karolina Wajda kilkukrotnie zapewniała, że jej mama czuje się dobrze i odpoczywa, ciesząc się spokojem.

Reklama

Karolina Wajda podczas wywiadu,  którego udzieliła magazynowi "Viva!" zaznaczyła, że wiele osób interesuje się stanem zdrowia Beaty Tyszkiewicz. "Bardzo wiele osób prosi, abym ją pozdrowiła od nich i mówią, że brakuje im ciepła, jakie biło od Beaty Tyszkiewicz. Ona tym ciepłem obdarzała ludzi i nadal obdarza, chociaż nie bezpośrednio" - tłumaczyła.

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz. Ivona Pavlović zabrała głos

Beaty Tyszkiewicz i Ivona Pavlović przez wiele lat pracowały razem podczas produkcji programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". Obie panie znane są z bezpośredniości i ciętego języka. W konsekwencji pomiędzy jurorkami wielokrotnie dochodziło do spięć. Pavlović w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że sprzeczki zawsze miały przyjacielski charakter. 

Jak się okazuje, mimo wycofania się Beaty Tyszkiewicz z show-biznesu panie nie przestały się przyjaźnić. "Mamy cały czas stały kontakt telefoniczny" - zdradziła Ivona Pavlović.  Powiedziała także jak czuje się obecnie 83-letnia gwiazda.

***
Zobacz również:

Joanna Racewicz zachwyca na zdjęciu z Gruzji!

Ewa Minge napisała powieść. Inspiracją jest prawdziwa historia!

Khloé Kardashian w obcisłym stroju. Dokładnie podkreślił jej kształty


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tyszkiewicz | Iwona Pavlović

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama