Jennifer Lopez i Maluma w komedii romantycznej. Do sieci trafił zwiastun "Wyjdź za mnie"!

Życie miłosne J. Lo pełne jest niespodziewanych zwrotów akcji i, choć prywatnie aktorka odnalazła szczęście w związku z Benem Affleckiem, z którym zeszła się po kilkunastu latach rozłąki, na ekranie odgrywane przez nią postacie wciąż przeżywają miłosne perypetie.

Jennifer Lopez podczas występu  na gali rozdania nagród AMA 2020
Jennifer Lopez podczas występu na gali rozdania nagród AMA 2020ABC/ShutterstockEast News

Nowa komedia romantyczna z Jennifer Lopez, Owenem Wilsonem i J. Lo. Będzie hitem?

Relacje damsko-męskie w życiu J. Lo pełne są niespodziewanych zwrotów akcji i, choć wiele wskazuje na to, że prywatnie aktorka wreszcie odnalazła szczęście w związku z Benem Affleckiem, z którym zeszła się po kilkunastu latach rozłąki, to na ekranie odgrywane przez nią postacie, wciąż przeżywają miłosne rozterki.   

Tak też będzie w nowej komedii romantycznej "Wyjdź za mnie", w której Jennifer Lopez wystąpi razem z Owenem Wilsonem i Malumą

Fim "Marry me", czyli "Wyjdź za mnie" to opowieść o relacjach artystki Kat Valdez, której rolę zagra Jennifer Lopez z dwoma zupełnie różnymi od siebie mężczyznami - piosenkarzem Bastianem (wciela się w niego Maluma) i rozwiedzionym nauczycielem matematyki, Charliem Gilbertem (Owenem Wilsonem).

Kat ma poślubić Bastiana, z którym śpiewa hit "Marry me", na scenie, jednak po tym, jak dowiaduje się o jego zdradzie, postanawia wyjść spontanicznie za przypadkową osobę z publiczności i okazuje się nią właśnie Charlie.

Czy tej parze uda się stworzyć szczęśliwy związek? A może grana przez Jennifer Lopez Kat, postanowi jednak wrócić do niewiernego Bastiana?

"Marry me". Kiedy premiera filmu?

Jeżeli plany nie ulegną zmianie, film "Marry me" w reżyserii Kat Coiro będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 11 lutego 2022 roku.

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas