​Jennifer Love Hewitt znika z mediów społecznościowych. Ma dość presji!

Aktualizacja

“Wciąż mam poczucie, że jestem niewystarczająca, że niedostatecznie się staram, że nie wracam odpowiednio szybko do formy" - przyznała na swoim InstaStory Jennifer Love Hewitt. Jednak zamiast poddawać się presji kreowanego w mediach społecznościowych obrazu idealnego macierzyństwa, świeżo upieczona mama postanowiła zrobić sobie od nich przerwę. Co ciekawe, w ślad za nią podążyły również jej dzieci.

Jennifer Love Hewitt niedawno znów została mamą
Jennifer Love Hewitt niedawno znów została mamą SPLASH / Splash NewsEast News

Jennifer Love Hewitt, która w pamięci widzów zapisała się rolami w takich filmach jak “Koszmar minionego lata", “Koszmar następnego lata" czy “Wielki podryw", we wrześniu po raz trzeci została mamą. W niedawnej relacji na InstaStory aktorka poruszyła temat obrazu macierzyństwa kreowanego w mediach społecznościowych, który nawet hollywoodzką gwiazdę potrafi wpędzić w kompleksy i przygnębienie.

Gwiazda wyznała, że przeglądając media społecznościowe czuje się niewystarczająca. “Czuję, że nie daję z siebie wystarczająco dużo, niedostatecznie się staram, za mało robię, zbyt wolno wracam do formy po ciąży" - przyznała w obszernym wpisie Love Hewitt. Aktorka zaznaczyła przy tym, że zamiast poddawać się wpływom mediów społecznościowych zdecydowała się je porzucić, przynajmniej na chwilę. Zaś czas konsumowany na “przewijaniu" poświęcić na coś, co zdecydowanie bardziej przysłuży się jej i jej rodzinie.

“Czas bezczynnego scrollowania zamieniam na czas aktywności. Będę praktykować ćwiczenia oddechowe, ćwiczyć, praktykować wdzięczność i przede wszystkim całą swoją uwagę poświęcać sobie i rodzinie" - zapowiedziała aktorka, która wspólnie z mężem Brianem Hallisay’em doczekała się trzech wspaniałych pociech, wspólnie wychowują siedmioletnią córkę Autumn James, sześcioletniego syna Atticusa Jamesa i najmłodszą latorośl, Aidana Jamesa.

W tym cyfrowym detoksie aktorka może liczyć na wsparcie swoich dzieci, które poszły za przykładem mamy i postanowiły zrezygnować z programów i kreskówek na YouTube. “To dopiero początek, a już stał się mały cud" - zażartowała gwiazda.

Jennifer Love Hewitt ma dość mediów społecznościowych i presji, jaką na nią narzucają
Jennifer Love Hewitt ma dość mediów społecznościowych i presji, jaką na nią narzucają RF/Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East NewsEast News
Przemysław Sadowski dosadnie o show-biznesie w PolsceNewseria Lifestyle

***
Zobacz również:

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas