Reklama

Reklama

Jessica z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się! Kim jest wybranek?

Jessica Miemiec była uczestniczką piątego sezonu popularnego programu "Rolnik szuka żony". Była jedną z kandydatek Krzysztofa, z którym jednak nie udało jej się znaleźć miłości. Od czterech miesięcy Jessica jest w związku i razem ze swoim narzeczonym już planują ślub!

Jessica Miemiec dała się poznać widzom piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" jako brunetka z mocnym makijażem, która starała się o względy rolnika Krzysztofa i stała się ulubienicą fanów telewizyjnego show.

Dziś zmieniła nie tylko fryzurę, ale i obiekt uczuć - z miłości przed kamerami TVP niestety nic nie wyszło.

Jessica Miemiec ma narzeczonego! Kim jest Ricardo?

Jessica z "Rolnika..." od czterech miesięcy cieszy się jednak nowym związkiem, który błyskawicznie staje się coraz bardziej poważny. Jessica ogłosiła na Facebooku, że jest zaręczona!

Zaręczyny miały miejsce 29 lipca w Karpaczu.

Kim jest jest narzeczony Jessiki?

Reklama

Jessica Miemiec opowiedziała o swoim narzeczonym w rozmowie z "Telemagazynem". Możemy się dowiedzieć, że jej partner ma charakterystyczny pseudonim!

Jessica opowiedziała też, jak poznała swoją miłość. Zdarzyło się to... na stacji benzynowej! Kobieta jest naprawdę zakochana - sami zobaczcie, jak wylicza pozytywne cechy swojego wybranka!

Jak donosi Pudelek, tajemniczy Ricardo, czyli narzeczony Jessiki, to Ryszard Jerzy Rojda. Mężczyzna ma 45 lat, jest przewodnikiem turystycznym oraz politykiem z Sulechowa, który w 2018 roku walczył o mandat radnego z ramienia SLD-Lewicy Razem.

Przeczytaj też:

Anna Wendzikowska eksponuje nogi i motywuje. "Tylko śmieci płyną z prądem"

Barbara Kurdej-Szatan w obłędnej stylizacji na lato

Była partnerka Tomasza Kammela zakochana! Nowy partner to gwiazda disco-polo!

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje