Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska pokazała córkę! Do kogo jest podobna?

Joanna Koroniewska pochwaliła się sukcesem swojej starszej córki - Janiny, publikując przy okazji jej zdjęcie. Nastolatka zdała egzamin II stopnia w szkole muzycznej, ale nie to stało się tematem komentarzy fanów. Ich uwagę przykuła niezwykła uroda córki Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska: rodzina, mąż i córki

Joanna Koroniewska od lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Dowborem. Para wychowuje razem dwie córki. Starsza, Janina, przyszła na świat w sierpniu 2009 roku, czyli kilka lat wcześniej zanim oboje powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na ślubnym kobiercu stanęli dopiero w grudniu 2014 roku, a cztery lata później, doczekali się drugiej córki - Heleny. Janina ma dziś 12 lat a Helenka 3 lata.

Joanna Koroniewska: prywatność córek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się z fanami różnymi aspektami swojego życia zawodowego i prywatnego. Z jednym wyjątkiem - oboje wyjątkowo mocno chronią prywatność swoich córek i rzadko piszą o nich w mediach społecznościowych. Unikają też jak ognia pokazywania zdjęć ich twarzy. Tym razem Joanna Koroniewska zrobiła wyjątek.

Reklama

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę

Na swoim profilu na Instagramie Joanna Koroniewska opublikowała najnowsze zdjęcie najstarszej córki - Janiny, podpisując je słowami:

I choć twarz nastolatki jest częściowo zasłonięta przez maseczkę, to w komentarzach fani prześcigają się w spekulacjach - do kogo z rodziców Janina jest najbardziej podobna. W większości z nich przeważa jeden werdykt: wykapana mama.

Widać również, że córka Koroniewskiej oczarowała internautów nie tylko swoich talentem, ale i urodą:

"Ojej, ja widzę w jej oczach całą Ciebie."

"Jakie podobne! Obie piękny kolor włosów, ale u Janki ładniejszy. Kocham."

"Oczy Mamy na 100%"

"Piękna po mamie."

Internauci podjęli również wyzwanie rzucone przez Joannę Koroniewską i próbowali doszukać się w starszej córce podobieństw do ojca - Macieja Dowbora:

"Hmmm może po Tacie poczucie humoru będzie?"

"Wzrost?"

A według was do kogo podobna jest Janina?

***

Obejrzyj również wideo:

Zobacz również:

Tak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spędzali wakacje!

Maciej Dowbor Okradziony! Dramat prezentera

Joanna Koroniewska dostała bieliznę w prezencie od męża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje