Julia Dybowska pokazała zdjęcie z mamą. Ale podobieństwo!

Julia Dybowska, modelka i influencerka nazywana także polską Barbie znana jest z perfekcyjnej, szczupłej figury, odważnych stylizacji i zamiłowania do luksusu. Jej Instagram pełen jest zdjęć z podróży, wypadów do restauracji czy wycieczek jachtem. Teraz pochwaliła się zdjęciem z windy u boku mamy i zaskoczyła fanów!

Julia Dybowska znana jest ze szczupłej, perfekcyjnej figury
Julia Dybowska znana jest ze szczupłej, perfekcyjnej figuryKristine-V/Splash News/EAST NEWSEast News

Julia Dybowska to modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już 504 tysięcy osób. Nazywana polską lalką Barbie blond piękność regularnie dzieli się tam z fanami zdjęciami i filmikami z życia zawodowego, chwali się efektami sesji zdjęciowych czy wspomnieniami z dalekich podróży.

Partner Julii Dybowskiej pochodzi z Teheranu. Wiadomo, że jest biznesmenem i inwestorem, a kilka lat temu jego majątek wyceniono na ponad cztery miliardy złotych. Mężczyzna był już raz żonaty, ma także dzieci, ale swoją nową relację postanowił budować właśnie z polską Barbie. 

Julia Dybowska pochwaliła się zdjęciem z mamą. Fani: "Która to córka??"

Choć na co dzień Julia Dybowska mieszka w Londynie, to ostatnio zatęskniła za bliskimi i postanowiła spędzić trochę czasu w Polsce. Modelka zamieściła na Instagramie zdjęcie z ukochaną mamą i zaskoczyła fanów - panie wyglądają bowiem dosłownie jak siostry!

Na zdjęciu, które opublikowała Dybowska widać dwie długonogie i długowłose blondynki, ubrane w tym samym stylu - obie mają na sobie czarne spodnie, buty w tym samym kolorze i modne kurtki.

Fani natychmiast zasypali modelkę komentarzami, nie mogąc uwierzyć, że ta piękna, młodo wyglądająca blondynka u je boku to mama!

- "Piękne obie", "Jak siostry", "Jak koleżanki w tym samym wieku", "Która to córka??" - piszą.

Faktycznie, trzeba przyznać, że obie panie robią piorunujące wrażenie! Zgadzacie się?

Zobacz również:

"Moda na recykling": OstródaBee Music
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas